اخبار 31 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

تداوم همکاری اصناف و مردم یزد در آخرین روز محدودیت‎های ستاد ملی

تداوم همکاری اصناف و مردم یزد در آخرین روز محدودیت‎های ستاد ملی

 همکاری خوب اصناف و مردم یزد با اعمال محدودیت‌های کرونایی طی ایام تعطیلی از سوی ستاد ملی کرونا، حتی امروز شنبه اولین روز هفته و آخرین روز اعمال این تصمیم تداوم داشته و خوشبختانه خبرها نیز حکایت از سیر نزولی مبتلایان و فوتی‌های کرونا در استان دارد.

با شیوع ویروس کرونا در موج پنجم و اوج گیری آمار مبتلایان و فوتی های کرونایی در این موج، بنا به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا از روز دوشنبه هفته گذشته تا امروز شنبه سی ام مردادماه ۱۴۰۰ تمام استانهای کشور به غیر گروه‌های شغلی یک به صورت کامل تعطیل شدند.

خوشبختانه پس از برگزاری مطلوب عزاداری‌های دهه اول محرم با رعایت پروتکلهای بهداشتی در یزد که به عنوان حسینیه ایران شناخته می‌شود، امروز شنبه آخرین روز اعمال این تعطیلی‌ها نیز شاهد تداوم همکاری اصناف و مردم در رعایت محدودیت‌های کرونایی بودیم به نحوی که «محمدعلی طالبی» استاندار یزد امروز در صفحه مجازی خود از خروج استان از پیک پنجم کرونا و سیر نزولی مبتلایان و فوتی‌ها در روزهای اخیر خبر داده و ابراز خرسندی کرده است.

البته بنا بر اعلام مسئولان مربوطه از فردا یکشنبه مورخ ۳۱ مرداد ماه ۱۴۰۰، فعالیت کلیه اصناف به غیر سینماها، رستوان ها و مجموعه های ورزشی و تفریحی سرپوشیده به روال عادی خود بازخواهد گشت‌.

 

 

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *