اخبار 31 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

واکنش پلیس راهور به ویدئوی خبرساز از یک پزشک

واکنش پلیس راهور به ویدئوی خبرساز از یک پزشک

پلیس راهور ناجا به ویدئوی منتشرشده از سوی یکی از پزشکان درباره ممنوعیت خروج از استان البرز واکنش نشان داد.

به دنبال انتشار ویدئویی در فضای مجازی در مورد ممانعت پلیس راه از تردد یکی از پزشکان برای خروج از استان البرز به سمت استان قزوین، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور ناجا اعلام کرد: در این خصوص دستور ویژه‌ای برای بررسی همه‌جانبه موضوع از سوی ریاست پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا صادر شد و تیم مجربی از بازرسی به این موضوع ورود کرد.
در ادامه اطلاعیه پلیس راهور ناجا آماده است: بنا شد تا پیرامون این موضوع تحقیقات میدانی و اسنادی لازم انجام و نتیجه برای تنویر افکار عمومی در رسانه ملی و شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی شود.
پلیس راهور همچنین تاکید کرده که مدافعان امنیت و سلامت دو نهاد همدل و همراه در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و وقایعی از این دست، قطعا هیچ خدشه‌ای به تعامل و همکاری این دو سازمان وارد نخواهد کرد.
همچنین خبرنگار ایسنا در پیگیری‌های خود با خبر شد که امروز نیز جلسه‌ای برای بررسی این موضوع تشکیل شده است.
پیش از این سرهنگ عین‌الله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا نیز از دستور ویژه رئیس پلیس راهور ناجا برای رسیدگی به موضوع عوارضی اتوبان کرج – قزوین خبر داده و گفته بود که یک تیم ویژه مسئول رسیدگی به این موضوع شده است.
جهانی همچنین در تشریح کلیپ منتشره در فضای مجازی مبنی جلوگیری از تردد فردی که خود را مدیر بیمارستان آبیک معرفی کرده، گفته بود: بررسی اولیه از مستندات دوربین البسه مامور پلیس راهور نشان می‌دهد که فرد مذکور با اهانت به مامور در حال انجام وظیفه و با لحن توهین‌آمیز پرخاشگری کرده که مامور با سعه صدر تاکید بر اجرای ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا و منع تردد بدون استثنا و لغو مجوز تردد در کلیه محورها را دارد.
منبع:ایسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *