اخبار 16 شهریور 14008:22 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

الکاظمی: تا نابودی آخرین تروریست در عراق چشم‌ روی هم نمی‌گذاریم

الکاظمی: تا نابودی آخرین تروریست در عراق چشم‌ روی هم نمی‌گذاریم

نخست‌وزیر عراق امروز (سه‌شنبه) از نماد یادبود شهدای دستگاه مبارزه با تروریسم رونمایی و تاکید کرد: فداکاری‌های آنها هرگز هدر نخواهد رفت.

  به نقل از سایت شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق، مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در مراسم تقدیر از شهدای دستگاه مبارزه با تروریسم اظهار کرد: به یاد فداکاری‌های شهدای دلاور دستگاه مبارزه با تروریسم و برای تقدیر از آنها از این اثر هنری رونمایی می‌کنیم، ما مردم عراق به این شهدا افتخار می‌کنیم چرا که اگر فداکاری‌های آنها نبود، ما اکنون اینجا نایستاده‌ بودیم.
الکاظمی در ادامه گفت: شهدای ما افتخار عراق هستند و در همین جا تاکید می‌کنیم که فداکاری‌های آنها هرگز هدر نخواهند رفت و خانواده‌ها و فرزندان آنها در پناه ما هستند.
نخست وزیر عراق افزود: افتخار می‌کنیم چنین مردانی داریم که جان خود را در راه عشق به وطن فدا کردند، چند ساعت قبل نیروهای ما در دستگاه مبارزه با تروریسم موفق شدند یک گروهک تروریستی را در کرکوک به شکل کامل از پا درآورند و تا نابودی آخرین تروریست در عراق چشم روی هم نخواهیم گذاشت.
او در ادامه خطاب به مردم عراق تاکید کرد: اطمینان داشته باشید در میان فرزندان شما سربازان وفاداری هستند که جان‌های خود را برای شما و در راه عراق تقدیم می‌کنند.
منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *