اخبار 27 شهریور 140010:21 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

مشارکت عتبات عالیات لرستان در اجرای طرح «همقدم»

مشارکت عتبات عالیات لرستان در اجرای طرح «همقدم»

  رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات لرستان از مشارکت خادمان این ستاد در اجرای طرح پیاده‌روی نیابتی اربعین با عنوان «همقدم» خبر داد.

اصغر حقی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: شرایط کرونایی باعث شد جمعیت اندکی از محبان به اهل‌بیت در اربعین حسینی حضور داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه خادمان ستاد بازسازی عتبات و عالیات لرستان در پروژه‌های حرم‌های اهل‌بیت و ائمه اطهار فعالیت داشته و موکب‌داران نیز در حال حاضر در عراق مستقر هستند، ادامه داد: در این راستا با همکاری خادمان عتبات عالیات و موکب‌دارانی که در مسیر نجف تا کربلا مستقر هستند، طرح پیاده‌روی نیابتی اربعین با عنوان طرح «همقدم» اجرایی می‌شود.

حقی‌پور گفت: عوامل اجرایی پروژه‌های بازسازی و توسعه‌ای ستاد بازسازی عتبات حاضر در عراق به نیابت از ثبت‌نام‌کنندگان، در نجف وارد مسیر پیاده‌روی شده و در انتها نایب‌الزیاره ثبت‌نام‌کنندگان در کربلا در روز اربعین هستند که در این راستا خادمان ستاد بازسازی عتبات و عالیات لرستان نیز مشارکت ویژه دارند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات لرستان با اشاره به اینکه علاقه‌مندان می‌تواند برای ثبت‌نام در طرح «همقدم» به atabat.org/fa/forms/۵۲ مراجعه نمایند، گفت: ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان لرستان در ساخت پروژه‌هایی مانند صحن حضرت فاطمه زهرا(س) در نجف و ساخت سرداب ورودی امام زمان(عج) در سامرا مشارکت داشته است.

منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *