اخبار 20 مهر 14007:50 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

کشف ۲ کیلوگرم هروئین فشرده شده در فاروج

کشف ۲ کیلوگرم هروئین فشرده شده در فاروج

 با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فاروج، دو کیلوگرم ماده مخدر از نوع هروئین فشرده کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فاروج اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی تور ایست و بازرسی را برای کنترل خودروهای عبوری در ورودی شهرستان فاروج به اجرا گذاشتند.
سرهنگ علیرضا پوربه با بیان اینکه تجربه نشان داده در مواقع اجرای تور ایست و بازرسی، قاچاقچیان اقدام به انداختن موادمخدر در حاشیه جاده می کنند، خاطرنشان کرد: مامورین پس از اتمام ایست و بازرسی اقدام به پایش حاشیه جاده ورودی کردند که یک کیسه برنج حاوی دو بسته پلاستیکی موادمخدر کشف شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی های به عمل آمده مشخص شد این کیسه حاوی دو کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین فشرده است، گفت: قاچاقچیان با مشاهده ماموران و تور ایست و بازرسی اقدام به پرتاب نمودن موادمخدر کرده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان فاروج در پایان تاکید کرد: اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و همچنین اجرای تورهای ایست و بازرسی مقطعی نیست و پلیس با جدیت با قاچاقچیان و توزیع کنندگان موادمخدر برخورد می کند.
سال گذشته نیز ماموران موفق شدند در این شهرستان مقداری هروئین فشرده شده در شیلنگ آب را کشف کنند که نشان از هوشیاری ماموران و آگاهی از شیوه های متفاوت قاچاق مواد مخدر دارد.
منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *