اخبار 10 آبان 14007:13 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دستگیری متهمان نزاع دسته جمعی مقابل بیمارستان نیشابور

دستگیری متهمان نزاع دسته جمعی مقابل بیمارستان نیشابور

ایسنا/خراسان رضوی فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از شناسایی و دستگیری متهمان نزاع و درگیری دسته جمعی مقابل بیمارستان حکیم در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علیرضا حسینعلی زاده گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مصدوم شدن فردی با سلاح سرد و بستری شدن وی بر اثر نزاع در مقابل بیمارستان حکیم، بلافاصله گشت کلانتری ۱۳ قدس به محل اعزام شد.
وی خاطرنشان کرد: در حین تنظیم گزارش توسط افسر گشت کلانتری در خصوص چاقو خوردگی مصدوم‌، از طریق مرکز ۱۱۰ اعلام می‌شود که تعدادی از دوستان فرد مصدوم با اسلحه شکاری و سلاح سرد در مقابل بیمارستان حکیم با برخی دیگر درگیر می‌شوند که به دلیل حساسیت موضوع دو تیم گشتی به محل اعزام شده که مأموران با رعایت کلیه جوانب پس از شلیک چند تیر هوایی به نزاع خاتمه می‌دهند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: متاسفانه در این نزاع که هشت نفر مشارکت داشتند تعداد ۶ نفر مجروح  و هفت نفر دستگیر  شدند و تلاش برای دستگیری یک نفر دیگر تا حصول نتیجه توسط پلیس ادامه دارد. در این رابطه همچنین دو دستگاه خودرو هم توقیف شده است.
بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، انتظامی شهرستان نیشابور خاطرنشان کرد: پلیس و دستگاه قضایی مصمم هستند با کسانی که نظم و آرامش عمومی شهروندان را خدشه‌دار و باعث سلب آسایش مردم می‌شوند برابر قانون برخورد کنند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.
منبع:ایسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *