اخبار 2 13 آبان 14001:10 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

بازسازی «اندیکا» اولویتی فوری است

بازسازی «اندیکا» اولویتی فوری است

ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد مسکن لرستان در جلسه هماهنگی ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده شهرستان اندیکا که باحضور مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان برگزارشد، بر ضرورت تسریع در بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله در شهرستان اندیکا تأکید کرد.

مسعود رضایی با اشاره به نزدیک شدن به فصل سرما و شرایط سخت مردم آسیب دیده از زلزله، اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان با تمام توان و بکارگیری نیروهای فنی متخصص و تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز در راستای  کاهش آلام مردم رنجدیده اندیکا پای کار است.

وی با تأکید بر ساخت واحدهای احداثی براساس اصول و ضوابط فنی و مهندسی و بکارگیری دقیق مقررات ملی ساختمان، تصریح کرد: بازسازی واحدهای خسارت دیده اولویتی فوری است.

رضایی، اظهار کرد: اکیپ‌های متشکل از نیروهای فنی و مهندسی  بنیاد مسکن لرستان جهت ارزیابی واحدهای آسیب‌دیده به این مناطق اعزام شده است.

گفتنی است بنیادمسکن انقلاب اسلامی لرستان پیش‌از این به‌عنوان استان معین در بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه حضور یافت و در میان ۱۳ استان توانمند کشور به‌عنوان اولین استان و با اقتدار مأموریت خود در بازسازی واحدهای آسیب‌دیده از زلزله کرمانشاه را به پایان رساند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *