اخبار 2 13 آبان 14008:50 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

حضور ۱۲۴۶ داوطلب کنکوری در بیجار

حضور ۱۲۴۶ داوطلب کنکوری در بیجار

ایسنا/کردستان رئیس آموزش و پرورش شهرستان بیجار از آمادگی کامل آموزش و پرورش برای برگزاری آزمون سراسری با حضور ۱۲۴۶ داوطلب خبرداد.

غلامرضا جعفری ظهر یکشنبه ( ۶ تیرماه ) در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بیجار با اشاره به تغییر مسئولیت برگزاری آزمون سراسری در بیجار عنوان کرد: نزدیک به هشت سال مسئولیت برگزاری کنکور برعهده‌ دانشگاه پیام نور بود که امسال این مسئولیت در بیجار به آموزش و پرورش واگذار شد.

وی به تشریح روند برگزاری کنکور سراسری در بیجار پرداخت و گفت: چهار حوزه شامل مدارس کوثر، فاطمیه، دکتر حسابی و هنرستان سازندگان برای برگزاری این آزمون تعیین شده است؛ ۷۵۰ داوطلب دختر، ۴۹۶ داوطلب پسر و در مجموع ۱۲۴۶ داوطلب کنکور سراسری از چهارشنبه ۹ تیر به رقابت می‌پردازند.

جعفری افزود: شروع برگزاری آزمون روز چهارشنبه ۹ تیرماه با رشته هنر به صورت مختلط در مدرسه کوثر است؛ پنج‌شنبه ۱۰ تیر ماه آزمون رشته ریاضی و انسانی در مدارس کوثر و سازندگان، جمعه ۱۱ تیرماه کنکور رشته تجربی‌ در مدارس کوثر و حسابی و آزمون رشته زبان خارجه شنبه ۱۲ تیرماه در مدارس کوثر و سازندگان برگزار خواهد شد که تمامی آزمون‌ها در نوبت صبح است.

علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار در ابتدای جلسه ضمن تقدیر از نقش پر رنگ فرهنگیان در برگزاری انتخابات، اظهار کرد: فرهنگیان از نظر نیروی انسانی و مکان برگزاری نقش مهمی را ایفا کردند و از زحمات فرهنگیان به صورت ویژه تشکر می‌کنم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *