اخبار 2 13 آبان 14008:18 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

زمان درخشش یک پدیده در میدان یورو ۲۰۲۰

زمان درخشش یک پدیده در میدان یورو ۲۰۲۰

همه نگاه ها در دیدار سوئد و اوکراین به الکساندر ایساک مهاجم سوئدی ها دوخته شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، الکساندر ایساک مهاجم رئال سوسیداد تاکنون در یورو ۲۰۲۰ برای سوئد تأثیرگذار بوده است، اما بازی  سه شنبه مقابل اوکراین می تواند زمان او باشد که واقعاً پا به میدان بگذارد و در صحنه بزرگ بدرخشد.

این بازیکن ۲۱ ساله به تازگی توانسته خودش را روی زبان ها بیندازد و بهترین فرصت را دارد تا با درخشش در این دیدار، بیش از پیش خودش را نشان دهد.

با ورود سوئد به مرحله حذفی، دیدار با اوکراین مهمتر از هر زمان دیگری است که ایساک از توانایی خود برای درخشش استفاده کند.

پس از یک فصل عالی برای با به ثمر رساندن ۱۷ گل در ۳۴ بازی ، جای تعجب نیست که این سوئدی قبلا حتی قبل از شروع مسابقات مورد توجه تعدادی از باشگاه های بزرگ قرار گرفته باشد.

رئال مادرید ، لیورپول و آرسنال از جمله تیم هایی هستند که به ایساک علاقه دارند. این بازیکن سه سال دیگر از قرارداد فعلی خود باقی مانده است و باشگاه سان سباستین به دنبال شرط آزادسازی ۶۰ میلیون یورویی وی است تا اگر قرار است در تابستان امسال به جایی برود، این مبلغ را دریافت کند.

در یورو ۲۰۲۰ ایساک ارزش خود را نشان می دهد. مهاجم جوان می تواند همه کارها را انجام دهد. او پاهای درخشانی دارد و می تواند دریبل بزند. به نظر می رسد که فقط یک مسئله زمان لازم است تا او گل مورد نظر خود را بزند. او می تواند در غیاب زلاتان ابراهیموویچ، خود را قهرمان جدید سوئد معرفی کند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *