اخباز 3 15 آبان 14001:23 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

محمدصالحی: به دشمنان باج نمی دهیم

محمدصالحی: به دشمنان باج نمی دهیم

نماینده فریدن در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که آینده نظام اسلامی و پیشرفت و توسعه آن در گرو همت ملت سربلند و جوانان غیرتمند و فرهیخته است و هرگز به دشمنان باج نخواهند داد.

به گزارش ایسنا، حسین محمدصالحی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی با تسلیت شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش در تذکری شفاهی گفت: ملت بزرگ ایران بار دیگر در آزمونی ماندگار به دشمنان و بیگانگان ثابت کردند که همواره پشتیبان و یاور نظام اسلامی هستند، دشمنان شکست خورده همچنان بر طبل تفرقه می کوبند و کوس رسوایی خود را در کوچه بازار جهان می زنند. در روزهای سرافرازی ایران عزیز، سخن گفتن با دشمن قدّار آمریکا فریبکار همانند تربیت ستوران و آیینه داران در محله کوران است.

وی تاکید کرد که آینده نظام اسلامی و پیشرفت و توسعه آن در گرو همت ملت سربلند و جوانان غیرتمند و فرهیخته است و هرگز به دشمنان باج نخواهند داد.

محمدصالحی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: چرا با وجود تامین بودجه طبق بند (و) تبصره ۲ قانون همچنان در پرداخت و آماده سازی معوقات فرهنگیان اعزام به خارج تعلل می شود.

وی در تذکر دیگری به وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به خشکسالی فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت لازم است از اعتبارات سازگار با خشکسالی جهت آبرسانی سیال به باغ ها و واحدهای دامداری و لانه گذاری مساعدت و تامین اعتبار شود.

نماینده فریدن در پایان اظهار کرد: جابجایی چند رأس گاو در کشور برای دامداران گرفتاری اداری شدید پیش آورده و مانند قاچاق اسلحه، مهم و دردسرآفرین شده است، در حالی که برای خروج از کشور دام های سبک و سنگین افسارگسیخته و کسی جلودار آنها نیست، این موضوع آینده دامداری را پرمخاطره می کند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *