اخبار 5 17 آبان 14009:11 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

مقام معظم رهبری با همه وجود رهبری جهاد علمی را بر عهده دارند

مقام معظم رهبری با همه وجود رهبری جهاد علمی را بر عهده دارند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه رهبر انقلاب با تمام وجود از علم و پیشرفت‌های علمی حمایت می‌کنند، اظهار کرد: وقتی ایشان واکسن ایرانی می‌زنند، یک پیغام جدی دارد که ایشان با همه وجود رهبری جهاد علمی را بر عهده دارند و از پیشرفت‌های علمی حمایت می‌کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیش از ظهر امروز-دوشنبه در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان بسیج اساتید کشور که در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: وقتی رهبری سیاست‌های کلی ‌حوژه علم و فناوری را ابلاغ کردند در بند نخست آن که مربوط به حوزه علم است از عنوان «جهاد علمی» به منظور تحقق مرجعیت علمی استفاده کردند؛ اهل اشاره این نکته را درک می‌کند و به این معناست که معرکه، معرکه جهاد است و دشمن با همه وجودش آمده است.

وی افزود: رهبری در جایی دیگر می‌فرمایند تا جان در بدن دارم، با همه وجود از پیشرفت علمی دفاع می‌کنم؛ این فقط حرف نیست بلکه وقتی ایشان واکسن ایرانی می‌زنند، یک پیغام جدی دارد که ایشان با همه وجود رهبری جهاد علمی را بر عهده دارند و از پیشرفت‌های علمی حمایت می‌کنند.

رئیس دانشگاه آزاد گفت: وقتی رهبری شهدای دانشمند هسته‌ای را شهدای جهاد علمی خطاب می‌کنند، به این معناست که اگر جهادی هست و شهدای جهاد علمی داریم، بسیج رکن این جهاد و ستون خیمه همه جهادگران است.

طهرانچی همچنین از اقدامات انجام شده از سوی مجتبی زارعی رئیس پیشین سازمان بسیج اساتید تقدیر و برای محمدرضا مردانی زئیس جدید این سازمان آرزوی موفقیت کرد.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *