اخبار 8 20 آبان 14009:28 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

پامپئو: بایدن در مقابل پوتین ضعیف ظاهر شد/ روسیه باید درد را حس کند

پامپئو: بایدن در مقابل پوتین ضعیف ظاهر شد/ روسیه باید درد را حس کند

پامپئو با انتقاد از سیاست‌های دولت بایدن در قبال روسیه ، ادعا کرد که او می داند چگونه واشنگتن می‌تواند مسکو را به تغییر رفتار وادار کند.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، مایک پامپئو، رئیس سابق سیا و وزیر خارجه دولت ترامپ از واشنگتن خواست موضع “سختگیرانه‌تری” در قبال روسیه ، چین و ایران اتخاذ کند.

پامپئو در گفتگو با فاکس نیوز و با اشاره به اظهارات جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت: من به صحبت‌های رئیس جمهور بایدن گوش دادم  و اطمینان دارم که ولادیمیر پوتین ، از اعضای سابق KGB ، او را ضعیف می‌بیند. او رئیس‌جمهوری را می‌بیند که به او گفت “سلام ، لیستی از ۱۶ چیز هست که تو اجازه دست زدن به آنها را نداری. و این میان هزاران چیز دیگر باقی ماند که به طور بالقوه می‌شود به آنها نزدیک شد. او در سخنانش در واقع به اظهارات پوتین درباره ۱۶ بخش ساختاری حساس از انرژی تا آب، که باید در برابر حملات سایبری محافظت شوند، اشاره کرد.

پامپئو با حدس و گمان درباره مونولوگ داخلی پوتین ، افزود: من فکر می‌کنم که او هر یک از این موارد را می بیند و می گوید: من می توانم در این مسیر حرکت کنم  و می توانم برنامه باج افزار خود را تسریع کنم “.

وزیر امور خارجه سابق ، که همچنین بین سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به عنوان رئیس سازمان سیا در دولت ترامپ خدمت می کرد ، اظهار داشت که واشنگتن نیاز دارد در نهایت هزینه های واقعی را به رهبری روسیه ، نه فقط ولادیمیر پوتین ، بلکه تمام الیگارشی که در این عملیات ها شرکت دارند تحمیل کند. و روس‌های عادی نیز باید درد را احساس کنند.

پامپئو تاکید کرد: در پایان ، تمام مکالمه ها ، همه صحبت ها به جایی نمی‌رسد. پوتین به آن گوش خواهد داد ، از یک گوش می شنود و از گوش دیگر بیرون می‌کند. تنها چیزی که باعث می شود رفتار او تغییر کند و باعث می شود رفتار کسانی که این حملات را انجام می دهند تغییر کند این است که برایشان هزینه داشته باشد. مردم روسیه درد را ببینند ، دولت روسیه این درد را ببیند که هزینه‌ای هم وجود دارد. ما توانایی انجام این کار را داریم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *