اخبار 10 22 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تغییر نگاه نوجوانان به مسائل پیرامون زندگی، در باشگاه کارآفرینان نوجوان همدان

تغییر نگاه نوجوانان به مسائل پیرامون زندگی، در باشگاه کارآفرینان نوجوان همدان

ایسنا/همدان مدیراجرایی باشگاه کارآفرینان نوجوان همدان به‌نقش اساسی این‌ باشگاه در جامعه اشاره‌ کرد و گفت: رسالت‌ اصلی این‌ باشگاه تغییر دیدگاه و نگاه نوجوانان به اتفاقات و رویدادهای روزمره و مسائل پیرامونی زندگی‌ است.

به‌گزارش ایسنا، محمد جواد وثاق درآیین افتتاحیه دورنخست باشگاه کارآفرینان نوجوان‌همدان، افزود: از سال 1398 باشگاه‌های کارآفرینان‌ نوجوان زیر نظر وزارت‌ تعاون، کار و رفاه ‌اجتماعی در سراسر کشورفعالیت خود را آغازکرده که متأسفانه شیوع ویروس‌کرونا آغاز به کار باشگاه همدان را به تأخیر انداخت بنابراین با رایزنی‌ها و تکمیل آموزش راهبران مجوز فعالیت با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سال 1400 اخذ شد.

وی با اشاره به ضرورت و اهمیت‌ آموزش و ارتقاءخلاقیت و نوآوری درسنین ‌کودکی و نوجوانی، اظهار کرد: هر آموزشی خارج از سیستم رسمی شامل سه‌بخش مربیان، والدین و فرزندان بوده که فقدان هر یک ازاین بخش‌ها به‌ظور قطع اثربخشی آموزش را با مشکل مواجه خواهد کرد.

این مقام مسئول با اشاره به برنامه‌های مهارت افزایی در سه‌ماهه آینده باشگاه، تصریح کرد: مهارت‌های نرم شامل تفکرانتقادی، مذاکره کردن و تصمیم‌گیری بوده که در دانشگاه ومدرسه آموزش داده نمی‌شوند و یکی ازاهداف باشگاه کارآفرینان نوجوان همدان تمرین و تقویت اینگونه مهارت‌ها در اعضا است.

درادامه رئیس اداره کارآفرینی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با ابراز خرسندی از شروع به کار باشگاه ، افزود: اداره کارآفرینی تعاون، کار و رفاه اجتماعی پشتیبان باشگاه کارآفرینان نوجوان بوده و حمایت همه جانبه خود را به‌عمل خواهد آورد همچنین از اعضای باشگاه درخواست دارم با شور و اشتیاق فراوان در جلسات و برنامه‌ها مشارکت کنند.

در ادامه، نوجوانان حاضر در مراسم با شیوه‌های گوناگون و خلاقانه به معرفی خود پرداخته و هدف از حضور در باشگاه را انتخاب و تعیین مسیر درست آینده و تقویت مهارت‌های خود بیان کردند.

گفتنی است،  فرصت ثبت‌نام در دور نخست باشگاه  کارآفرینان نوجوان همچنان برقراربوده و متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09330787979 مدیراجرایی باشگاه تماس‌ برقرار کنند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *