اخبار 10 22 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دردسر سارق کفش‌دزد برای اهالی ستارخان

دردسر سارق کفش‌دزد برای اهالی ستارخان

جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق دردسرساز محله ستارخان که ده‌ها جفت کفش را از آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی به سرقت برده بود، خبر داد.

سرهنگ علیرضا ناصری نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این پرونده گفت: در روزهای اخیر موارد متعددی از سرقت کفش ساکنان و مهمانان آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی واقع در محله ستارخان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که به همین دلیل نیز گروهی از ماموران در کلانتری ۱۱۸ ستارخان مامور رسیدگی به این موضوع شدند.

وی با بیان اینکه این متهم ده‌ها جفت کفش را از جاکفشی و پشت در منازل سرقت کرده بود، گفت: ماموران تصاویر دوربین‌های مداربسته موجود در برخی از آپارتمان‌ها یا اطراف آنها را بررسی کرده و سرانجام موفق به شناسایی هویت سارق شدند.

جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: در ادامه با شیوه ها و شگردهای پلیسی محل تردد و زندگی این فرد به دست آمده و با کسب این اطلاعات ماموران اقدام به هماهنگی قضایی و دستگیری متهم در فرصتی مناسب کردند.

ناصری نژاد با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده گفت: این فرد به جرم خود اعتراف و اقرار کرد که دستکم از پنجاه آپارتمان اقدام به سرقت ده‌ها جفت کفش کرده است.

به گفته وی متهم دستگیر شده به همراه پرونده تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *