اخبار 10 22 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

زمان تزریق واکسن کرونا در رفسنجان از طریق تماس تلفنی مراکز بهداشتی اعلام می شود

زمان تزریق واکسن کرونا در رفسنجان از طریق تماس تلفنی مراکز بهداشتی اعلام می شود

ایسنا/کرمان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: به آگاهی مردم شهرستان رفسنجان می رساند که به هیچ وجه برای دریافت و تزریق واکسن کرونا به مراکز بهداشتی یا مصلی این شهر مراجعه نکنند و همچنان منتظر باشند تا از طریق مراکز بهداشتی به آنها خبر داده شود.

“زهره سامره” در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر تزریق واکسن فقط برای افراد بالای ۶۵ سال انجام می شود و سایر گروه‌های سنی در آینده نزدیک واکسینه خواهند شد.

وی افزود: سامانه واکسیناسیون کرونا در ایران به نشانی Salamat.gov.ir جهت ثبت نام افراد بالای ۶۰ سال برای دریافت واکسن کرونا راه اندازی شده است و فعلا مردم شهرستان رفسنجان چنانچه در این سامانه ثبت نام و پیامکی مبنی بر اعلام تاریخ تزریق، دریافت کرده اند به مصلی  مراجعه نداشته باشند و همچنان برای دریافت این واکسن، منتظر تماس از سوی مرکز بهداشت یا اطلاعیه ای از سوی این دانشگاه باشند.

وی تصریح کرد: از شهروندان خواهشمندیم بدون اطلاع به مراکز بهداشتی مراجعه حضوری نداشته و تا اطلاع ثانوی از مراجعه به مصلی جدا خودداری نمایند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خاطرنشان کرد: مردم نگران تزریق واکسن علیه کرونا نباشند و به مرور زمان با گروه های سنی مختلف تماس گرفته می شود تا به مصلی مراجعه و این واکسن را تزریق کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *