اخبار 10 22 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

قتل در فارس، دستگیری در یزد

قتل در فارس، دستگیری در یزد

ایسنا/یزد فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری قاتلی که پس از ارتکاب قتل در استان فارس به استان یزد متواری شده بود، خبر داد.

سردار«عباسعلی بهدانی فرد» در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی بعد از کسب خبری مبنی بر تردد یک دستگاه سواری پژو پارس دارای حکم توقیف قضائی در محورهای روستایی شهرستان تفت موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی پی بردند که راننده خودرو یک قاتل فراری است، افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر کردند.

سردار بهدانی‎فرد با اشاره به اعتراف متهم به جرم قتل در پی نزاع خانوادگی در استان فارس، گفت: ماموران انتظامی پس از دستگیری متهم را با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: خشم و عصبانیت یکی از خصوصیات طبیعی در هر فرد است و انتظار این نیست که افراد عصبانی نشوند اما این که افراد کنترل خشم خود را به دست گرفته و خودکنترلی داشته باشند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی پلیس یزد، بهدانی‌فرد خاطرنشان کرد: یکی از مهارت‌های اساسی است که هر فردی باید آن را آموخته و در خود تمرین کرده و هنگام رویارویی با مشکل استدلال کنند آیا موضوعی که باعث عصبانیتش شده ارزش دارد خود را این قدر آزار دهد؟

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *