اخبار 10 22 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

۷۵ میلیارد تومان برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی در چالدران در نظر گرفته شده است

 ۷۵ میلیارد تومان برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی در چالدران در نظر گرفته شده است

ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل بنیاد علوی با قدردانی از همکاری دستگاه های اجرایی تصریح کرد: سال گذشته ۳۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در چالدران پرداخت شد.

محسن منصوری روز پنجشنبه ۲۴ تیرماه در جلسه بررسی پروژه های بنیاد علوی شهرستان چالدران که در محل فرمانداری چالدران برگزار شد، افزود:سال گذشته ۳۵ میلیارد تومان برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی در چالدران هزینه شد و امسال نیز ۷۵ میلیارد تومان برای این منظور درنظر گرفته شده است.

محمدمهدی شهریاری،استاندار آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به شناسایی ظرفیت های جدید معدنی در شهرستان چالدران گفت: چشم اندازهای روشن معدنی چالدران آینده درخشانی را برای این شهرستان ترسیم کرده است. خود را موظف به ایجاد زیرساخت های لازم می دانیم.

وی با قدردانی از اقدامات بنیاد علوی تصریح کرد: اهتمام بنیاد علوی در رفع مشکلات چالدران قابل تقدیر است و همه مدیران استانی موظف هستند تا طبق توافقات انجام یافته با جدیت عمل کنند.

وی گفت: شهرستان چالدران و تکاب متاسفانه با وجود ظرفیت های بی نظیری که دارند جزو مناطق محروم بحساب می آیند و برای ما مدیران قابل توجیه نیست.

استاندار آذربایجان غربی از رشد دوبرابری اعتبارات استانی چالدران برای جبران بخشی از عقب ماندگی های این شهرستان نیز خبر داد و افزود: در بخش های راه و آب روستایی، بهداشت، بنیاد مسکن، میراث، ورزش، مدارس و کشاورزی پروژه های خوبی اجرا شده و بخشی نیز در دست اجراست.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *