اخبار 12 24 آبان 14008:40 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تدارک 13 جایگاه عرضه “دام زنده” در کرمانشاه

تدارک 13 جایگاه عرضه "دام زنده" در کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از تدارک 13 جایگاه عرضه دام زنده درکرمانشاه در روز عید قربان خبر داد.

خسرو عیساییان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به نزدیکی عید قربان گفت: در همین راستا برای دسترسی مردم به دام سالم و بهداشتی جهت قربانی در این روز مبارک، 13 جایگاه عرضه دام زنده در سطح شهر در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بر این اساس جایگاه عرضه دام زنده در منطقه یک شهرداری؛ بلوار گلریزان، در منطقه دو؛ بلوار دولت آباد، شهرک دره دراز و کمربندی شرقی جنب جایگاه CNG، منطقه سه؛ میدان شهدا و زیر سیم ارتش، منطقه چهار؛ پارک فراز روبروی ترمینال راه کربلا، منطقه پنج؛ خیابان تنگه و بلوار صیاد شیرازی جنب کلانتری نیایش، منطقه شش؛ میدان رسالت روبروی جایگاه CNG، منطقه هفت؛ میدان امام حسین (ع) و بلوار تاقبستان و در منطقه هشت؛ میدان پردیس خواهد بود.

وی افزود: در این مراکز اکیپ های مشترک شهرداری، دامپزشکی و مرکز بهداشت حضور داشته و پروتکل های بهداشتی به دقت اجرا می شود.

عیساییان خاطرنشان کرد: در این مراکز ناظر شرعی هم حضور داشته و بر ذبح شرعی دام نظارت می کند.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه در ادامه از افزایش فعالیت اجراییات شهرداری در دو روز آینده خبر داد وافزود: اکیپ های اجراییات روزهای 29 و 30 تیرماه از ساعت شش صبح تا هر ساعتی که عرضه کنندگان دام زنده غیرمجاز در سطح شهر فعالیت داشته باشند، فعال بوده و با عرضه و ذبح غیرمجاز دام در سطح شهر برخورد می کنند.

عیساییان از فعالیت کشتارگاه بیستون و ماهیدشت در روز عید قربان خبر داد و افزود: این مراکز از ساعت شش صبح تا ساعت 13 ظهر آماده ذبح رایگان دام های قربانی هستند.

وی افزود: همچنین جهت رفاه حال شهروندان خودروهایی در محل کشتارگاه ها در نظر گرفته شده که گوشت قربانی را بصورت رایگان تا درب منزل افراد حمل می کند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *