اخبار 12 24 آبان 14008:18 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

منصوریان: سه هفته سخت پیش رو داریم/ فشردگی مسابقات از ما تلفات گرفت

منصوریان: سه هفته سخت پیش رو داریم/ فشردگی مسابقات از ما تلفات گرفت

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک می گوید سه سال اول حضور هر تیمی در لیگ برتر بسیار مهم است و باید از تیم هایی که به لیگ برتر می آیند مراقبت شود.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از بازی مقابل تراکتور تبریز اظهار کرد: خوشحالم که بعد از سه بازی سختی که داشتیم فردا می توانیم در خدمت هواداران اراکی باشیم.

او ادامه داد: بازی فردا مقابل تراکتور با بازی قبلی ما مقابل این تیم خیلی متفاوت است. آقای فیروز کریمی مربی خود من بوده و شناخت خوبی از او و تفکراتش دارم. یک بازی شش امتیازی داریم و برنده بازی می تواند به فضایی که پیش رو دارد امیدوار شود. زمانی که ما آلومینیوم را تحویل گرفتیم در رده نهم بود و شرایط روحی و روانی بسیار بدی داشت. خدا را شکر امروز شرایطی به وجود آمده که حاشیه امنیت برای ما ایجاد شد و می توانیم دست به کار های بهتری بزنیم. سه هفته سخت پیش رو داریم و اگر بتوانیم از این سه هفته سخت بگذریم می توانیم اتفاقی خوبی را در اراک صورت دهیم هرچند که من به مدیران عرض کردم که سه سال اول هر تیمی که به لیگ برتر می آید، سه سال تثبیت است. تیم جم در سال اول و دوم شرایط خوبی داشت اما در انتهای سال دوم و سوم از لیگ برتر جدا شد. خیلی باید از دو تیمی که به لیگ آمده اند مراقبت کرد. امروز که فرصت داریم در سه بازی بعد کار های بزرگی کنیم نباید فراموش کنیم که این فرصت تکرار نمی شود.

او درباره بازیکنان غایب در بازی فردا گفت: با توجه به اینکه فشردگی مسابقات زیاد است سعی کردیم ریکاوری خوبی انجام دهیم اما در بازی آخر تلفات دادیم و دو بازیکن در خط دفاع را در اختیار نداریم که رامتین سلیمان زاده و جهانبخش طاهر هستند. میثم مجیدی هم در اختیار نداریم اما امیدواریم تا سه ماه آینده بتواند تمرین کند. فکر می کنم سه یا چهر بازیکن را برای بازی فردا در اختیار نداشته باشیم. ما تیم را ۲۹ نفره بسته ایم و جوانان را طوری پرورش داده ایم که در ترکیب اصلی باشند و بهترین کیفیت را داشته باشند و امیدوارم دغدغه ای برای ما به وجود نیاید. محسن ربیع‌خواه هم مشکل دارد و کادر فنی تشخیص دادند که در بازی فردا نباشد.

منصوریان درباره عدم هماهنگی دفاع در دقایق آخر اظهار کرد: ما روی این نکته پا فشاری کردیم که باید مدلی بازی کنیم که در ۱۰ دقیقه اول بازی می کنیم. خط دفاع نباید بازی را ۹۰ دقیقه ببیند و با توجه به وقت های اضافه باید ۱۰۰ دقیقه آماده باشیم. در بازی جام حذفی چون همچی از دست رفته بود باید کار ریسکی انجام می دادیم. ان‌شاءالله روند گل نخوردن را از فرد دوباره شروع کنیم.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *