اخبار 13 25 آبان 14005:12 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

ارتقای درجه شهرداری ازندریان از ۴ به ۵

ارتقای درجه شهرداری ازندریان از ۴ به ۵

ایسنا/همدان نماینده ملایر و سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از تاییدیه وزارت کشور در خصوص ارتقای درجه شهرداری ازندریان از ۴ به ۵ خبر داد و این شهر را شایسته رشد و توسعه روز افزون و ارائه خدمتگزاری مطلوب به مردم این شهر دانست.

به گزارش ایسنا؛ حجت الاسلام احد آزادی‌خواه ارتقای درجه شهرداری ازندریان را یکی از مطالبات مهم اعضای شورای اسلامی این شهر عنوان کرد و گفت: بلافاصله در جلسه‌ای با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ازندریان در تماس با معاونت وزیر کشور، موضوع مطرح شد و پس از بررسی‌های صورت گرفته، با ارتقای درجه شهرداری ازندریان موافقت شد.

وی ارتقای درجه شهرداری ازندریان را موجب ارتقای فعالیت‌های عمرانی، خدمات شهری، شهرسازی، فرهنگی و همچنین بهبود و ارتقای ساختار اداری شهرداری ازندریان دانست و تخصیص اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای آب بند شهر ازندریان را از دیگر اقدامات برشمرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اختصاص این اعتبار را به منظور لایروبی و افزایش مساحت آب بند شهر ازندریان عنوان کرد تا در راستای تزریق مصنوعی آب‌های زیر زمینی و رفع کم ‌آبی چاه‌های عمیق برای آبیاری محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *