اخبار 13 25 آبان 14004:58 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

اساس کار بسیج مردمی بودن است

اساس کار بسیج مردمی بودن است

ایسنا/فارس فرمانده سپاه ناحیه محمدرسول‌الله(ص) شیراز تاکید کرد که مردمی بودن، اصل و اساس شکل‌گیری و تداوم کار بسیج است

سرهنگ عباس بنایی سه‌شنبه 25 آبان در نشست هماهنگی برنامه های هفته بسیج با  مدیران ادارات شمال غرب شیراز گفت: از ادارات و سازمان ها انتظار می رود  فضا سازی و رنگ و بوی هفته بسیج در شهر نمایان باشد.

بنایی گفت: هفته بسیج از شنبه 29 آبان ماه آغاز می گردد که امیدواریم ادارات و سازمان ها در پررنگ جلوه دادن نام ویاد بسیج همت کنند.

او اضافه کرد: بسیج یک تشکل مردمی و داوطلبانه است که شاکله آن مردمی بودن میباشد واین بسیج در عرصه های مختلف شبانه روزی فعالیت می نماید که برقراری امنیت و گشت های شبانه در کنار ناجا امنیت مردم را رقم می زنند.

این مقام نظامی سپاه استان فارس گفت: انتظار است فضای شهری شمال غرب به لحاظ بصری جلوه نام و یاد بسیج بگیرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه محمد رسول الله(ص) نیز گفت: یک سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی امام راحل بسیج تشکیل دادند و حاصل و برکات آن از همان ابتدای تشکیل بسیج نمایان شد.

حجت‌الاسلام حاجی پور با اشاره به اینکه با درایت رهبر انقلاب بسیج  اقشار مختلف شکل گرفته است، گفت: بسیج سازندگی، مهندسین و پزشکی در مسائل امنیتی و واکسیناسیون نشان از حضور پررنگ این تشکل مردمی است.

حاجی پور گفت: بسیج صرفا یک تشکل داخلی نیست بلکه  منطقه ای و جهانی است که نمونه آن شکل گیری بسیج مردمی در سوریه بود که با ایده مستشاران ایرانی شکل گرفت.

انتهای

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *