اخبار 13 25 آبان 14005:23 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تمدید اعتبار بیمه صندوق روستائیان و سلامت همگانی از طریق گوشی‌ همراه

تمدید اعتبار بیمه صندوق روستائیان و سلامت همگانی از طریق گوشی‌ همراه

ایسنا/بوشهر مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: تمدید اعتبار بیمه صندوق سلامت همگانی، روستاییان و عشایر از طریق موبایل شخصی امکان پذیر شد.

 پرویز رمضانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بیمه شدگان علاوه بر استفاده از سامانه اینترنتی به آدرس http//www.bimehsalamatiranian.Ir ، می توانند از برنامه عمومی “بازار” ، اپلیکیشن “بیمه سلامت من” را در موبایل شخصی خود نصب و با وارد نمودن کد ملی و شماره موبایلی که در مخابرات به نام خودشان ثبت شده است ، اقدام به تمدید اعتبار بیمه ، مشاهده نسخ تجویزی و سوابق بیمه ای خود کنند.

مدیرکل بیمه سلامت استان افزود : همچنین با توجه به اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک، امکان تغییر شماره تلفن همراه بیمه شده در سامانه نسخه نویسی الکترونیک از سوی پزشک فراهم شده است.

وی ادامه داد: پزشک معالج با وارد نمودن کد رهگیری ارسال شده به تلفن همراه بیمه شده و دسترسی به سوابق بیمه شده ، می تواند علاوه بر مشاهده سوابق درمانی ، شماره تلفن همراه وی را در سامانه تغییر دهد.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر بیان کرد: شماره تلفن هایی که در سامانه ویرایش و ثبت می‌شوند از سرویس شاهکار فراخوانی و این شماره موبایل می‌بایست مختص کد ملی بیمه شده باشد ، بنابراین از نظر محرمانه بودن و حفاظت از سوابق بیمه شده ، به‌طور کامل ایمن است.

منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *