اخبار 13 25 آبان 14004:29 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

قیمت نان سنگک در ارومیه افزایش نیافته است

قیمت نان سنگک در ارومیه افزایش نیافته است

ایسنا/آذربایجان غربی رئیس اتحادیه نانوایان ارومیه گفت: هرگونه افزایش قیمت در عرضه نان سنگگ تخلف است.

حسن زاده در گفت وگو با ایسنا در پاسخ به انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت نان سنگک در فضای مجازی فزود: هیچ گونه تصمیم و مصوبه ای برای افزایش قیمت نان سنگگ اعلام نشده و هرگونه افزایش قیمت تخلف است.

وی با اشاره به اینکه هیچ تغییری در میزان سهمیه آرد نانوایان نیز وجود ندارد، تصریح کرد: دو نوع نان سنگگ در ارومیه عرضه می شود که که  سنگگ یارانه ای نوع یک به قیمت ۱۵۰۰تومان و سنگگ یارانه ای نوع ۲ به قیمت ۲۴۰۰تومان است.

رئیس اتحادیه نانوایان ارومیه خاطر نشان کرد: در حال حاضر در تمامی واحد های نانوایی ارومیه بنری که قیمت مصوب نان و همچنین شماره تلفن گزارش تخلفات نصب شده است.

وی اظهار کرد: ۷ بازرس اتحادیه به همراه بازرسان اداره صنعت و معدن همه روزه از واحد های نانوایی بازدید می کنند و در این مدت تعدادی متخلف هم به مراجع قانونی جهت برخورد معرفی شده اند.

حسن زاده یاد آور شد: در حال حاضر ۱۵۰۰ واحد نانوایی اعم از بربری پز، سنگگ، نان روغنی و لواش در ارومیه و حومه شهر فعالیت دارند.

رئیس اتحادیه نانوایان ارومیه ادامه داد: همشهریان در صورت هرگونه گران فروشی و کم فروشی در واحد های نانوایی با شماره ۳۲۳۸۴۲۷ تماس گرفته تا بازرسان اتحادیه ضمن حضور در واخد صنفی  برخورد قانونی را با متخلفان  انجام دهند. منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *