اخبار 13 25 آبان 14004:48 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

کانون شعر و ادب دانشگاه جهرم برگزیده کشور شد

کانون شعر و ادب دانشگاه جهرم برگزیده کشور شد

ایسنا/فارس کانون شعر و ادب دانشگاه جهرم به عنوان برگزیده هشتمین سوگواره ملی شعر آیینی-مذهبی کشور برگزیده و در مراسم اختتامیه این سوگواره از دبیر این کانون تجلیل شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جهرم به ایسنا گفت: هشتمین دوره سوگواره‌ی ملی شعر آیینی-مذهبی ۷۲خط اشک به همت اداره کل فرهنگی و امور اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با حضور بیش از ۲۶۰دانشگاه اعم از دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، وزارت بهداشت و آزاد در سطح دانشگاهیان(دانشجو، استاد، کارمند) برگزار شد.

عسکر غنی ادامه داد: در این سوگواره علاوه بر قدردانی از شاعران برگزیده، ۶کانون ادبی برتر دانشجویی کشور در حوزه‌ی شعر آیینی با توجه به اقدامات انجام شده در برگزاری مراسم‌های مختلف و تنوع فعالیت‌های ادبی، معرفی شده و از دبیران این کانون‌ها تجلیل شد.

غنی خاطرنشان کرد که در آیین اختتامیه این سوگواره، کانون شعر و ادب دانشگاه جهرم نیز به عنوان یکی از شش کانون برتر معرفی و از دبیر آن قدردانی و تجلیل شد.

این مقام مسئولی گفت: برگزاری چند شب شعر آیینی در ایام محرم و صفر، بزرگداشت شهید سلیمانی، برگزاری مراسم شب شعر بین‌المللی نوای کاروان و نگین سلیمانی و رونمایی از چند کتاب آیینی و اجرای مراسمی به مناسبت بزرگداشت روز شاعران و نویسندگان بزرگ ادب فارسی از فعالیت‌های کانون دانشجویی شعر و ادب دانشگاه جهرم بوده است.

منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *