اخبار 15 27 آبان 14008:15 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

در دستور کار قرار گرفتن انتقال روستای پیت‌سرا شهرستان سوادکوه

در  دستور کار قرار گرفتن انتقال روستای پیت‌سرا شهرستان سوادکوه

ایسنا/مازندران معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران در بازدید از روستای پیت‌سرا که طی روزهای گذشته با ریزش سنگ مواجه و منجر به تخریب خسارت واحدهای مسکونی و مراکز دامداری کشاورزی اهالی این روستا شده  است، از انتقال این روستا خبر داد.

مهدی رازجویان عصر امروز در جمع خرنگاران با اشاره به اینکه از ساعت اولیه این حادثه مدیران دستگاه‌های اجرایی از جمله مدیرکل مدیریت بحران استانداری و فرماندار سوادکوه پای کار بودند و اقدامات تصمیمات مناسبی صورت گرفته است، اظهار کرد: انتقال روستای پیت‌سرا شهرستان سوادکوه در دستور کار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: جهت اعطای تسهیلات روستائیانی که واحدهای مسکونی‌شان دچار خسارت شده است، شناسایی و معرفی مکان‌هایی در شهرستان جهت ایجاد واحدهای مسکونی برای اهالی روستا در دستور کار قرار گرفته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خاطرنشان کرد: مقرر شد ۳ نقطه زمین توسط شورای محل روستای پیت‌سرا و معتمدین شناسایی و به فرمانداری شهرستان سوادکوه پیشنهاد داده شود تا توسط کارشناسان مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

رازجویان یادآور شد: در همین راستا مکان‌هایی برای نگهداری و حفاظت دام اختصاص پیدا کرده است بطوریکه برای استراحت دام‌ها چادر و داربست‌هایی ایجاد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *