اخبار 16 28 آبان 140010:23 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تولید روزانه ماسک‌های بهداشتی در آذربایجان شرقی از مرز 130 هزار عدد عبور کرد

تولید روزانه ماسک‌های بهداشتی در آذربایجان شرقی از مرز 130 هزار عدد عبور کرد

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: همزمان با فعالیت 121 گروه جهادی بسیج اصناف و 6 واحد صنعتی بزرگ استان توان تولید روزانه ماسک‌های بهداشتی به بیش از 130 هزار عدد در روز رسید.

حبیب امین زاده در حاشیه بازدید از چند کارگاه تولید ماسک و ملوزمات بهداشتی که در قالب گروه‌های جهادی بسیج فعالیت دارند، افزود: با همراهی و همیاری بسیج اصناف استان تا کنون 121 گروه جهادی از همان روزهای آغازین شیوع ویروس کرونا سازماندهی شدند.

وی ادامه داد: از این تعداد 36 گروه جهادی در تبریز سازماندهی شده‌اند.

امین زاده با اشاره به این‌که همه ملزومات بهداشتی تولیدی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار می‌گیرد؛ اظهار کرد: معاونت غذا و داروی این دانشگاه نیز بر فرآیند تولید این محصولات نظارت دارد.

وی خاطرنشان کرد: طی بازه زمانی یک‌ماه توانستیم ظرفیت تولید ماسک‌های بهداشتی در استان را 10 برابر افزایش دهیم؛ که جا دارد از همه مجاهدان جبهه پشتیبانی از مدافعان سلامت کشور تقدیر کنم .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی؛ گفتنی است حبیب امین زاده همراه با معاون امور صنایع سازمان، نایب رئیس اتاق اصناف تبریز و همچنین مسول بسیج اصناف استان از واحدهای تولید ماسک و ملزومات بهداشتی بازدید کرد.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *