اخبار 17 29 آبان 14007:20 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در باغشهر تاریخی مهریز

اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در باغشهر تاریخی مهریز

ایسنا/یزد فرماندار مهریز اعلام کرد: تردد در شهر مهریز فقط از بلوار امام خمینی(ره) امکان پذیر است و مسیر میانکوه و کنجکوه از محدوده سیل‌بند مسدود شده است.

«رضا زارع زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: جلسه قرارگاه پدافند زیستی شهرستان مهریز با موضوع طرح فاصله‌گذاری اجتماعی جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا(ممنوعیت سفر و تردد غیر ضروری) در مهریز برگزار شد و تصمیماتی نیز در این باره اتخاذ شد.

وی ادامه تعطیلی کلیه اصناف غیرضروری شهرستان پیرو مصوبات جلسات قبل را تا بیستم فروردین ماه تمدید کرد و افزود: با عنایت به تعیین ضرب الاجل یک روزه جهت بازگشت کلیه مسافران به موطن اصلی خود در ستاد و قرارگاه ملی مبارزه با کرونا، طرح ممنوعیت ورود و خروج خودروها در شهرستان از بامداد روز شنبه نهم تا بیستم فروردین ماه با مسئولیت نیروی انتظامی ، پلیس راه و همکاری ناحیه مقاومت بسیج طبق مصوبه شورای تامین اعمال می‌شود.

فرماندار مهریز خاطرنشان کرد: مسیر دهستان میانکوه و مسیر کنج کوه( در محدوده سیل‌بند مهریز) نیز تا بیستم فروردین ماه مسدود شده است، گفت: تحت هیچ شرایطی محدودیت توزیع سوخت و تعطیلی جایگاه سوخت رسانی و افزایش قیمت در سطح شهرستان مهریز وجود ندارد لذا شهروندان مهریزی به هیچ شایعه ای توجه نکنند.

زارعزاده در پایان نیز گفت: امسال روز سیزده به در نخواهیم داشت و مسیر روستاهای ییلاقی و همچنین تمامی پارک‌ها، بوستان‌ها و تفرجگاه‌های مهریز محدود و مسدود است.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *