اخبار 17 29 آبان 14005:36 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

جلوگیری از ورود ۲۵۹ خودروی غیر بومی به خراسان جنوبی در طرح فاصله گذاری اجتماعی

جلوگیری از ورود ۲۵۹ خودروی غیر بومی به خراسان جنوبی در طرح فاصله گذاری اجتماعی

ایسنا/خراسان جنوبی خوش خبر با اشاره به رضایتمندی مردم از طرح فاصله گذاری اجتماعی، گفت: در راستای پیشگیری و کنترل زنجیره انتقال کرونا ویروس، از ‌ورود ۲۵۹ خودرو غیر بومی به استان و خروج ۹۰ خودرو بومی به قصد مسافرت به خارج از استان جلوگیری به عمل آمد.

ناصر خوش خبر ضمن اعلام تشدید کنترل ۱۱ نقطه از مبادی ورودی استان در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع رنجیره انتقال کرونا در سطح استان، اظهار کرد: از زمان آغاز طرح فاصله گذاری اجتماعی و در نتیجه اقدامات کنترلی نیروهای انتظامی و امدادگر مستقر در این ۱۱ مبادی ورودی تعیین شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی تصریح کرد: در راستای پیشگیری و کنترل زنجیره انتقال کرونا ویروس، از ‌ورود ۲۵۹ خودرو غیر بومی به استان و خروج ۹۰ خودرو بومی به قصد مسافرت به خارج از استان جلوگیری به عمل آمد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با دقت و نظارت جدی دستگاه‌های استان در حال انجام است و به دلیل تاثیر مثبت اقدامات کنترلی و عملکرد دستگاههای استان در این مدت کوتاه رضایت مندی مردم از این طرح در استان را در پی داشته است.

خوش خبر یادآور شد: در طرح فاصله گذاری اجتماعی برای قطع زنجیره کرونا، ۱۱ محور مواصلاتی استان در ورودی‌ها و خروجی‌های شهرستان‌های قاین، طبس، زیرکوه، نهبندان و سرایان کنترل می‌شود.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *