اخبار 18 30 آبان 14008:45 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

انتقاد عضو شورای شهر تهران از جابجایی پرسنل شهرداری

انتقاد عضو شورای شهر تهران از جابجایی پرسنل شهرداری

عضو کمیسیون برنامه و بودجه از جابجایی پرسنل گلایه کرد و گفت: اگر همه مدیران را بخواهند عوض کنند حدود ۱۴۷۰ نفر تغییر می کنند و وحی منزل نیست که از معاون تا رئیس اداره ناحیه تغییر کند.

به گزارش ایسنا، ناصر امانی صبح امروز در جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه بر اساس ماده ۲۰ آئین نامه استخدامی شهرداری تهران که ملاک عمل است چنانچه برای پست سازمان، مستخدم واجد شرایط وجود نداشته باشد تنها در این صورت شهرداری می‌تواند با حضور کارمندان سایر سازمان‌ها و موسسات دولتی به عنوان مأمور استفاده کند.

وی با بیان اینکه اکنون که همه معاونین و شهرداران مناطق منصوب شدند شاهد موجی از تغییرات در زیرمجموعه آنها هستیم به گونه ای که همه مدیران در حال تغییر هستند، گفت: اگر همه مدیران را بخواهند عوض کنند حدود ۱۴۷۰ نفر تغییر می کنند و وحی منزل نیست که از معاون تا رئیس اداره ناحیه تغییر کند.

وی با بیان اینکه من روز گذشته در منطقه ۲۰ بودم و شاهد نگرانی پرسنل و کارمندان بودیم، گفت: همه این افراد گمان می کردند که تا چند روز دیگر تغییر می کنند و جالب است بدانید که به آنها گفته می شود که بروید اعلام نیاز بیاورید و یک مدیر ۱۵ ساله چگونه اعلام نیاز بیاورد؟ و این تاثیرات مخرب زیادی دارد و از معاونین و شهرداران مناطق می خواهم که پس از ارزیابی عملکرد و با هدف جذب حداکثری نسبت به جابجایی افراد اقدام کنند و لذا پیشنهاد می شود کمیته یا کمیسیونی تشکیل شود که کنترل و نظارت بر این جابجایی ها را داشته باشد. چرا که اثرات مخرب زیادی بر پیکره نیروی انسانی شهرداری بر جای می گذارد.

منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *