اخبار 18 30 آبان 14007:51 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر در مسیر انتظار تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر در مسیر انتظار تمدید شد

ایسنا/اصفهان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره شعر “در مسیر انتظار” تا ۲۰ فروردین ۹۹ تمدید شد.

میثم نمکی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: علاقه‌مندان به شرکت در نخستین جشنواره شعر در مسیر انتظار می توانند آثار خود را تا ۲۰ فروردین به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. همچنین زمان برگزاری آیین پایانی جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی افزود: نخستین جشنواره شعر “در مسیر انتظار” با هدف ترویج فرهنگ مهدودیت و معرفی آن به نسل جوان در قالب شعر کلاسیک و با موضوع مهدویت و انتظار به همت گروه فرهنگی مذهبی لبیک و انجمن شعر مذهبی و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان برگزار می شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، گفت: شاعران آئینی با الهام گرفتن از دو موضوع مهدویت و انتظار می توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره به نشانی کاشان، بلوار شهیدان خاندایی و فرهنگ سرای مهر ارسال کنند.

نمکی افزود: فرهنگ مهدویت، عنصر حرکت‌آفرین، امیدآفرین، تزریق روح تلاش‌ و نشاط‌ در جامعه است که دریچه‌ای رو به آینده‌ای روشن دارد، پس باید این فرهنگ در جامعه به ویژه در نسل جوان و نوجوان تبیین و ترویج شود.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *