اخبار 21 3 آذر 14008:43 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تولید محتوای دیجیتال توسط مخاطبان تسهیل شد

تولید محتوای دیجیتال توسط مخاطبان تسهیل شد

یک شرکت دانش‌بنیان پلتفرمی طراحی کرد که می‌تواند ضمن افزایش سرعت، هزینه‌ها را در تولید اپلیکیشن برای مشتریان به حداقل برساند.

به گزارش ایسنا، سعید مقدم آریایی، مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، توضیح داد: هدف از راه اندازی این پلتفرم، به حداقل رساندن مدت زمان و کاهش هزینه‌های به روزرسانی اپلیکیشن برای کسب و کارهایی است که نیازمند ارتباط بیشتر با مخاطبان خود هستند.

وی ادامه داد: همچنین رویکرد ما کمک و یاری به مجموعه هایی است که در حوزه نرم افزاری فعالیت می‌کنند، اما به هر دلیل نمی خواهند هزینه و زمان زیاد برای اپلیکیشن قرار دهند. پلتفرم ما می تواند ضمن افزایش سرعت، هزینه ها را در تولید اپلیکیشن برای مشتریان به حداقل برساند.

مقدم آریایی تصریح کرد: از امکانات این پلتفرم می‌توان به مواردی همچون مدیریت محتوا و تصاویر، خبرخوان اختصاصی، نوتیفیکیشن، فروشگاه فایل، کیف پول اختصاصی، امکان پخش زنده و امکان برگزاری مسابقات برخط اشاره کرد.

وی افزود: این نرم افزار طراحی اپلیکیشن، با ماژول‌های متنوعی که در اختیار ارائه دهندگان محتوای دیجیتال قرار می‌دهد، توانسته بستری فراهم کند تا مجموعه‌ها و تیم های تولید محتوا بتوانند با استفاده از قابلیت‌های مختلفی که این زیرساخت دارد، خدمانی نظیر مشاوره، سرگرمی، مسابقه، آموزش، شبکه اجتماعی و فروشگاهی را به عموم ارائه دهند.

مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: محیط ساده و کاربردی به همراه قابلیت‌های فراوان توانسته است تولیدکنندگان محتوا را قادر کند محتوای مدنظر خود را به صورت یک نرم افزار مستقل یا به عنوان یک سرویس در قالب سوپر اپلیکشن‌های موجود در کنار دیگر اپلیکشن‌های کاربردی دیگر ارائه کنند.

وی تصریح کرد: ۵۵ فرصت شغلی در مجموعه ما ایجاد شده است. پلتفرمی که یک پنجم نمونه خارجی قیمت دارد، اما خدمات پس از فروش آن کاملا در دسترس مشتریان داخلی است.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این فعال دانش بنیان با اشاره به این که این سامانه قابلیت مدیریت کامل چرخه عمر محتوا را دارد، گفت: امکان توسعه اپلیکشن در قالب سرویس‌های مستقل از جمله قابلیت‌هایی هستند که در زیرساخت های اپلیکیشن‌ساز مشابه وجود ندارد، به صورتی که ارائه دهندگان محتوا از زمان پیش تولید تا زمان انتشار و بروزرسانی می‌توانند این فرآیند را درسیستم مشاهده کنند تا بتوانند به بهترین شکل محتوای مدنظر را ارائه دهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.