اخبار 23 5 آذر 14002:23 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

روحیه استکبارستیزی بین دانش آموزان باید تقویت شود

روحیه استکبارستیزی بین دانش آموزان باید تقویت شود

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: دانش آموزان امروز آینده سازان فردا هستند و برای تداوم راه انقلاب باید آنها را بسیجی بار بیاوریم.

مدیر کل آموزش و پرورش  کرمانشاه:
باید دانش آموزان را بسیجی بار بیاوریم

مجید یزدان پناه در دیدار با فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، از تشکیل بسیج به عنوان یادگار مهم امام(ره) یاد کرد و افزود: ایجاد بسیج توسط حضرت امام در ابتدای پیروزی انقلاب  موجب مصون ماندن کشور از حوادث و فتنه‌های مختلف شده است.

یزدان پناه با اشاره به اهمیت تقویت روحیه استکبار ستیزی در بین دانش آموزان، تاکید کرد: حفظ روحیه بسیجی در بین دانش آموزان و گسترش آن یکی از ضرورت های جامعه امروز است.

وی با بیان اینکه بسیج دانش آموزی باید روحیه بسیجی را در بین دانش آموزان ترویج دهد، ادامه داد: اصول مبانی فکری انسان در دوران نوجوانی و جوانی شکل می‌گیرد، لذا تقویت معنویت و اخلاق اسلامی در این سنین دانش آموزی  بسیار اهمیت دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه سپس بر تقویت روحیه استکبار ستیزی در بین دانش آموزان تاکید کرد و گفت: تمام انبیای الهی برای مبارزه با ظلم مبعوث شده‌اند لذا مسئله استکبار ستیزی و ظلم ستیزی یک موضوع محوری در دین مبین اسلام است که باید در وجود دانش آموزان نهادینه شود .

وی اضافه کرد: تقویت روحیه استکبار ستیزی، تربیت نیروهایی در طراز انقلاب، ایجاد نشاط و شادابی و پیاده سازی سند تحول بنیادین از جمله اهداف سازمان بسیج دانش آموزی در گام دوم انقلاب در استان خواهد بود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *