اخبار 26 9 آذر 140012:05 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تویسرکان، پربارش‌ترین شهرستان همدان

تویسرکان، پربارش‌ترین شهرستان همدان

ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: بیشترین میزان بارش طی ۲۴ ساعت گذشته با ۳۵ میلی‌متر در شهرستان تویسرکان به ثبت رسیده است.

روح‌الله زاهدی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با میزان بارش برف و باران در پایان هفته گذشته، توضیح داد: بیشترین بارش در ۲۴ ساعت گذشته با ۳۵ میلی‌متر در شهرستان تویسرکان بوده و میزان بارش در ایستگاه دانشگاه بوعلی همدان نیز ۲۵ میلی‌متر گزارش شده‌ است.

وی با بیان اینکه در این دو روز بارش‌های خوبی داشتیم، ادامه داد: تا پایان هفته بارشی در استان نخواهیم داشت و فقط شاهد ابرناکی‌های موقتی در آسمان استان خواهیم بود.

این کارشناس مرکز هواشناسی استان همدان در ادمه اظهار کرد: طی دو روز گذشته بیشترین میزان وزش باد در سطح استان همدان در بخش گل‌تپه با ۹۴ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

وی با بیان اینکه طی دو روز گذشته شاهد وزش باد شدید در اغلب نقاط استان بودیم، اظهار کرد: در شهر همدان شدت وزش باد به ۷۶ کیلومتر بر ساعت رسیده بود و از نیمه دوم این هفته وزش باد را خواهیم داشت اما به شدت هفته گذشته نخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه امروز هوای سردی را در همدان شاهد بودیم اما از دوشنبه هوا گرم‌تر می‌شود، خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای همدان از منفی ۴ تا ۱۰ درجه سلسیوس در نوسان بوده است.

زاهدی در پایان بیان کرد: شهرستان فامنین با ۱۲ درجه سلسیوس به عنوام گرم‌ترین نقطه استان به ثبت رسیده و بخش گل‌تپه با منفی ۸ درجه سلسیوس به عنوان سردترین نقطه گزارش شده است.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *