اخبار 29 13 آذر 14003:39 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

ادعای المپین بوکس: برای تاریخ‌سازی به توکیو می‌روم

ادعای المپین بوکس:
برای تاریخ‌سازی به توکیو می‌روم

ایسنا/لرستان المپین تیم ملی بوکس ایران می‌گوید: با آمادگی کامل و برای تاریخ‌سازی به المپیک می‌روم.

سید شاهین موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امسال چون پس از سال‌ها لیگ برتر بوکس در شرایط کرونایی و آنهم به‌طور متمرکز و مثل قهرمانی کشور برگزار شد، خیلی خوب و به نوعی نقطه عطف این رشته بود.

وی ادامه داد: در سال جاری به خاطر کرونا مسابقه خاصی نداشتیم و فقط یک اردوی مشترک با تیم سوریه بود و لیگ برتر خیلی به ما کمک کرد.

موسوی با اشاره به لغو رقابت‌های کسب سهمیه المپیک توکیو، تصریح کرد: اگر رقابت‌های کسب سهمیه لغو نمی‌شد، بوکسورهای ایرانی می‌توانستند سهمیه بیشتر بگیرند چون توان این کار را دارند و امیدواریم حالا که رقابت‌ها لغو شده، چند سهمیه دیگر به ایران بدهند.

عضو تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد تاکید کرد: با آمادگی کامل به توکیو می‌روم و هرگز برای زنگ تفریح راهی این میدان مهم نمی‌شوم. برای تاریخ‌سازی به المپیک می‌روم که امیدوارم خداوند لیاقت این کار را به من بدهد تا نشان بدهیم که بوکس ایران ضعیف نیست و حرف برای گفتن دارد.

وی در خصوص حمایت‌های فدراسیون نیز گفت: ناشکر نیستم ولی حمایت‌ها می‌توانست بهتر از این هم باشد. آقای استکی فراتر از سرمربی برای ما بوده و هر کاری از دستش برآمده انجام داده و امیدوارم با یک نتیجه خوب در المپیک سربلندش کنیم.

موسوی با اشاره به نداشتن مدال جهانی در بوکس ایران، تاکید کرد: کسب مدال دور از دسترس نیست ولی به ریزه‌کاری‌های خاصی از طرف فدراسیون و ملی‌پوشان نیاز دارد. اگر حمایت‌ها بیشتر شود و خیال مشتزنان راحت باشد می‌توان به نتیجه خوب امیدوارتر بود.

این ملی‌پوش ضمن تشکر از برگزاری لیگ برتر، اضافه کرد: اکثر بوکسورها به لحاظ مالی از خانواده‌های ضعیف هستند و برگزاری لیگ، دلگرم‌کننده بود. بوکس لیاقت دارد و کلاس این رشته در مسابقه برگزار کردن از هر نظر عالی است و امیدوارم که برگزاری لیگ ادامه‌دار باشد.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *