اخبار 29 13 آذر 14004:36 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

واگذاری 6650 پورت اینترنت پر سرعت در شهرستان مرند

واگذاری 6650 پورت اینترنت پر سرعت در شهرستان مرند

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره مخابرات شهرستان مرند گفت: در سال‌جاری، بیش از 6650 پورت اینترنت پر سرعت به مشتریان در شهرستان مرند واگذار شده است.

علیرضا قنبروند در گفت‌وگو با خبرنگاران به تشریح عملکرد مخابرات شهرستان مرند پرداخت و گفت: به منظور ارائه خدمات اینترنتی، از اول سال جاری تاکنون، علی‌رغم محدودیت‌های ناشی از کرونا، واگذاری اینترنت پر سرعت در این شهرستان با سرعت بیشتری پیگیری می‌شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تجهیزات واگذاری اینترنت پر سرعت در 14 روستای این شهرستان توسعه پیدا کرده و در روستای اویندین هم امکان واگذاری اینترنت پر سرعت فراهم و از همین محل به تعداد 6650 مشترک اینترنت پر سرعت مخابرات واگذار شده است.

وی ادامه داد: تجهیز اتوبان تبریز _مرند و همچنین مرند_جلفا به اینترنت پر سرعت تلفن همراه از جمله پروژه‌های همراه اول در این شهرستان بود که با تلاش همکاران محقق شد.

قنبروند گفت: نصب و راه اندازی دو سایت جدید 3G و 4G همراه اول و ارتقای 12 سایت به 3G و 21 سایت به 4G جهت بهره مندی مشتریان همراه اول از اینترنت پر سرعت و تکنولوژی روز در نقاط مختلف شهرستان از جمله اقدامات بوده است.

به گزارش ایسنا، وی خاطرنشان کرد: در بخش تلفن ثابت نیز بیش از 2200 خط به خانوارها در سال 99 واگذار شده و تعداد مشتریان تلفن ثابت در شهرستان به 84034 خانوار رسیده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *