اخبار 34 20 آذر 14005:53 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

آمریکا: به دفاع از اسرائیل ادامه می‌دهیم

آمریکا: به دفاع از اسرائیل ادامه می‌دهیم

نماینده موقت آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد، این کشور به دفاع از رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهد.

به گزارش ایسنا،به نقل از سایت روزنامه العربی الجدید، ریچارد میلز، نماینده موقت آمریکا در سازمان ملل گفت: ما به دفاع از اسرائیل و مقابله با هدف قرار دادن آن ادامه می‌دهیم. یکی از اهداف اصلی درباره فعالیت آمریکا و بازگشت آن به شورای حقوق بشر دفاع از اسرائیل خواهد بود.

از سوی دیگر تور وینسلند، فرستاده دبیرکل سازمان ملل در روند صلح خاورمیانه در گزارش ماهانه خود به شورای امنیت هشدار داد که اقدامات یکجانبه به از بین رفتن امکان تحقق راهکار تشکیل دو کشور و تشکیل کشور فلسطین در مرزهای ۱۹۶۷ منجر می‌شود.

وینسلند درباره انتخابات فلسطین صحبت کرد و گفت: مجموع ثبت نام کنندگان به ۲.۶ میلیون فلسطینی رسیده است یعنی ۹۳ درصد افراد واجد شرایط.

وی به برخی تحرکات در سطح بین المللی از جمله صدور بیانیه جدید اتحادیه عرب درباره حمایت از راهکار تشکیل “دو کشور” و تشکیل کشور فلسطین به پایختی قدس شرقی در مرزهای ۱۹۶۷ و نشست نمایندگان کمیته چهارجانبه صلح اشاره کرد.

وینسلند درباره تبعات منفی کرونا بر فلسطینی‌ها از جمله اقتصاد آن صحبت و به گزارش کمیته هماهنگی درباره رکود اقتصاد فلسطین اشاره کرد.

وینسلند همچنین به ادامه انهدام منازل فلسطینی‌ها و مصادره آن اشاره و اعلام کرد که طی هفته‌های اخیر بیش از ۱۷۰ ساختمان را منهدم کرده است که به آوارگی ۳۱۴ فلسطینی از جمله ۶۷ زن و ۱۷۷ کودک منجر شد.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *