اخبار 34 20 آذر 14006:28 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

برگزاری جشنواره مجازندران ۶ در آستانه نوروز ۱۴۰۰

برگزاری جشنواره مجازندران ۶ در آستانه نوروز ۱۴۰۰

ایسنا/مازندران معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران همزمان با یکساله شدن سلسله جشنواره‌های مجازندران گفت: جشنواره مجازندران ۶ با محوریت نقش خانواده در کرونا برگزار می‌شود.

محمد شعبانی با اشاره به یکسالگی جشنواره مجازندران اظهار کرد: پس از یکسال تجربه‌ی زیست بوم جدید وبرگزاری موفقیت‌آمیز  ۵ مرحله جشنواره مجازندران، هم اکنون در حال تمهید مقدمات ششمین جشنواره مجازندران در بستر شبکه شاد هستیم.

وی با اشاره به نقش مهم خانواده در ایام همه‌گیری ویروس کرونا افزود: موضوع مجازندران ۶ را« خانواده» انتخاب کردیم چراکه اعتقاد داریم نقش خانواده در این ایام بی‌بدیل بوده است،از این‌رو قصد داریم تا از دریچه نگاه دانش‌آموزان به این موضوع بنگریم؛ مجازندران ۶ از ۲۰ اسفند تا پایان فروردین و به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران استعدادیابی از طریق فضای مجازی را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره برشمرده و تصریح کرد: کشف استعدادهای نو، خصوصا در مناطق محروم و روستاهای دور افتاده ، مدارسی که مربی امور پرورشی ندارند و مدارسی که فعالیت‌های پرورشی در آنها بسیار کمرنگ بوده، از جمله اهداف ما در راه‌اندازی و برگزاری این جشنواره بوده است؛با برگزاری جشنواره‌های مجازی، اوقات فراغت دانش آموزان را پرنموده و شرکت در جشنواره را برای عموم دانش‌آموزان تسهیل کردیم.

شعبانی با اشاره به برگزاری ۵ مرحله جشنواره مجازندران در یکسال گذشته خاطرنشان کرد: هر دانش آموز یک مهارت،دفاع مقدس همزمان با بازگشایی مدارس در ایام محرم و عاشورا،روز و هفته مازندران، شب یلدا و دهه فجر  عناوین موضوعی جشنواره مجازندران ۱ تا ۵ بوده و مجموعا ۸۰ هزار دانش آموز در این ۵ مرحله با آثار متنوع خود در این جشنواره ها شرکت کرده‌اند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *