اخبار 34 20 آذر 14005:25 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

توزیع سهمیه نفت سفید شهری و روستایی منطقه ارومیه بصورت الكترونيكی آغاز شد

مدیرکل شرکت پخش فرآورده های نفتی آذربایجان غربی از آغاز توزیع سهمیه نفت سفید شهری و روستایی منطقه ارومیه بصورت الكترونيكي خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجانغربی، احمد مجرد در آیین تودیع و معارفه رئیس جدید شرکت پخش فرآورده های نفتی سلماس از آغاز توزیع الکترونیکی سهمیه نفت سفید شهری و روستایی منطقه ارومیه خبرداد و افزود: طرح مطالعاتی الکترونیکی کردن کالابرگهای نفت سفید از ابتدای سال گذشته بصورت پایلوت در استان شروع شد و از ابتدای سال جاری بصورت کامل در این منطقه عملیاتی و اجرایی گردید.

وی خاطر نشان کرد: آذربایجان غربی به عنوان بزرگترین مصرف کننده نفت سفید کشور، سوخت مورد نیاز حرارتی شهری و روستایی خود را در سالیان گذشته با کالابرگ و از طریق فروشندگی های نفت سفید تامین میکرد.

مجرد تصریح کرد: توزیع این فرآورده با کالابرگ با مشکلات زیادی از جمله توزیع خارج از شبکه و قاچاق سوخت، هزینه بالای چاپ و توزیع و امحای کالابرگ، عدم دسترسی به آمار دقیق و میزان سوخت مصرفی حوزه عملیاتی تحت پوشش همراه بود و از این رو شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با انجام مطالعات اولیه و در سه فاز شامل: شناسایی خانوارها با همکاری اداره پست، ثبت اطلاعات در سامانه تجارت آسان و هماهنگی با شبکه بانکی استان از طریق کارت بانکی را به روش متدولوژی ( RUP یکی از فرایندهای تولید نرم افزار) عملیاتی کرد .

به گزارش ایسنا؛ در این مراسم ایرج فتح اللهی بعنوان سرپرست جدید شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه سلماس معرفی و از خدمات حیدر رضایی رئیس پیشین با اهداء لوح و هدیه تجلیل شد.منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *