اخبار 34 20 آذر 14005:07 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

همکاری در آسمان خاورمیانه، محور سفر فرمانده نظامی آمریکا به اراضی اشغالی

همکاری در آسمان خاورمیانه، محور سفر فرمانده نظامی آمریکا به اراضی اشغالی

فرمانده نیروی هوایی آمریکا در جنوب شرق آسیا در اولین سفر خود به اراضی اشغالی با فرمانده نیروی هوایی رژیم صهیونیستی دیدار کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، گریگوری گیلوت، فرمانده نیروی هوایی آمریکا در جنوب شرق آسیا در جریان اولین سفر خود به اراضی اشغالی با عمیکام نورکین، فرمانده نیروی هوایی رژیم صهیونیستی دیدار کرد. هدف از این سفر تقویت منافع و ادامه ارتقای کانال‌های همکاری ارتباطی میان دو طرف و حفظ روابط میان ارتش‌ها و تحکیم آن بود.

نورکین اعلام کرد: همکاری استراتژیک با نیروهای آمریکایی به ما کمک می‌کند تا از آن‌ها بیاموزیم و رشد کنیم. ما در این دیدار درباره فعالیت هوایی در خاورمیانه و همکاری در آینده صحبت کردیم. از نزدیک با هم‌پیمانان آمریکایی برای ادامه آموزش و بهبود روابط همکاری خواهیم کرد.

گریگوری گیلوت نیز گفت: فعالیت از نزدیک با شرکای اسرائیلی همچنان برای حفظ امنیت منطقه‌ای اهمیت زیادی دارد. ما در طول سال‌ها شراکت مطمئنی با اسرائیل داشتیم و می‌خواهیم این روابط در آینده نیز بیشتر شود.

گیلوت طی سفرش به اراضی اشغالی از پایگاه‌های نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در تل نوف و نیفاطیم بازدید کرد. وی جمعه به سفر خود به اراضی اشغالی پایان داد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *