اخبار 34 20 آذر 14006:15 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

پرداخت ۳۳۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در آذربایجان غربی

پرداخت ۳۳۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در آذربایجان غربی

ایسنا/آذربایجان غربی مدیر صندوق کار آفرینی امید آذربایجان غربی گفت: در سال جاری ۳۳۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان پرداخت شده است.

آخوند زاده در گفت وگو با ایسنا افزود: در سال جاری تعداد ۲۱۰ فقره تسهیلات اشتغال روستایی به مبلغ ۳۳۴میلیارد ریال  در استان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته میزان تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شده ۳۰۲میلیارد ریال بوده که نشان از رشد میزان پرداخت تسهیلات در سال جاری دارد.

آخوند زاده با تاکید بر اینکه بیشترین تسهیلات ارائه شده به ترتیب در بخش صنعت، خدمات و کشاورزی بوده اند، خاطر نشان کرد: از آغاز پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در استان که از سال ۹۷ شروع شده تاکنون ۱۶۵۶فقره وام با اعتبار ۱۱۳۶میلیارد ریال پرداخت شده است.

مدیر صندوق کار آفرینی امید آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هدف از پرداخت تسهیلات روستایی اشتغالزایی، جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها و توسعه و آبادانیروستاها است، اظهار کرد: از آغاز طرح پرداخت تسهیلات روستایی تا کنون ۴۷۰۰نفر در استان اشتغالزایی شده است.

وی یاد آور شد: ارومیه با ۲۳۱فقره تسهیلات و ۲۰۳میلیارد ریال اولین شهر استان در دریافت تسهیلات اشتغال روستایی است و بوکان با۱۵۱ فقره تسهیلات و اعتبار ۱۴۵میلیارد ریال، میاندواب با ۲۱۲ فقره و اعتبار ۱۱۸میلیارد ریال در رتبه های بعدی دریافت تسهیلات اشتغال روستایی در استان قرار دارند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *