اخبار 34 20 آذر 14004:59 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

پنجعلی: باید باخت مقابل الاهلی را فراموش کنیم/ سازمان لیگ، ایرانی نیست!

پنجعلی: باید باخت مقابل الاهلی را فراموش کنیم/ سازمان لیگ، ایرانی نیست!

یک پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید سازمان لیگ حمایت‌های خود را برای پیش‌برد بازی‌های بین المللی تیم‌های باشگاهی انجام نمی‌دهد.

محمد پنجعلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: متأسفانه در این بازی غافلگیر شدیم. بازیکنان در این بازی عملکرد خوبی داشتند اما نتوانستند از موقعیت‌های خود استفاده کنند. سازمان لیگ متأسفانه حمایت خود را انجام نمی‌دهد و تیم قبل از این بازی در شهرستان مسابقه دارد و تا بخواهد شرایط مسابقه را برای این بازی پیدا کند زمان می‌برد. در حالت عادی، بازیکن برای اینکه بدنش به حالت عادی برگردد ۲ تا ۳ روز طول می‌کشد. بعد بازیکنان بعد پرواز نمی‌توانند شرایط ایده‌آل برای مسابقه را پیدا کنند و موجب می‌شود تا این اتفاق‌ها بیفتد.

او ادامه داد: متأسفانه همه تیم‌ها در لیگ‌های کشور خودشان حمایت می‌شوند و طبیعی است که بازیکنان این طور به هم می‌ریزند. انگار سازمان لیگ کشور ما ایرانی نیست و برای ما کار نمی‌کنند. همه هزینه‌ها در کشورهای دیگر انجام می‌شود تا تیم‌ها در بازی‌های بین‌المللی‌شان موفق باشند اما این مساله در کشور ما وجود ندارد. باید کارشناسان خوبی تصمیم‌گیری درستی انجام دهند و یک برنامه‌ریزی خوبی برای برنامه‌های رقابت‌های فوتبال انجام دهند.

پنجعلی افزود: در حال حاضر تنها راه حلی که وجود دارد این است که پرسپولیس باخت این بازی را فراموش کند و به دو بازی آینده‌ای که در پیش دارد، برنامه‌ریزی کند. مطمئناً با تمام کاستی‌هایی که وجود دارد می‌شود پرسپولیس دو بازی آخرش را در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی پشت سر بگذارد. البته توقعات هم از پرسپولیس بالا رفته است. ضمن اینکه شرایط در فصل گذشته خاص بود و الان تیم‌های دیگر روی پرسپولیس شناخت بیشتری پیدا کرده‌اند.

این پیشکسوت فوتبال در پایان درباره شرایط پرسپولیس در لیگ برتر گفت: پرسپولیس در لیگ برتر وضعیت خوبی دارد اما همه بازی‌های پیش روی پرسپولیس تا پایان فصل سخت است و این تیم چهار فینال در پیش دارد که اگر با تمرکز لازم بازی کند، می‌تواند موفقیت را برای خود به ارمغان بیاورد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *