اخبار 35 21 آذر 14008:03 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

بیشتر پروژه‌های تهران معطوف به جنوب شهر است/نگاه‌مان به شهروندان پدرانه است

بیشتر پروژه‌های تهران معطوف به جنوب شهر است/نگاه‌مان به شهروندان پدرانه است

شهردار تهران با اشاره به خدمات این نهاد عمومی به خانواده‌های نیازمند و محرومان جامعه گفت: شهرداری ارائه خدمت به مردم جنوب شهر را در اولویت قرار داده است.

پیروز حناچی در گفت‌وگو با ایسنا، در حاشیه مراسم گلریزان پویش «ایران مهربان» برای حمایت از ایتام تحت حمایت کمیته امداد، با اشاره به مسئولیت‌های اجتماعی شهرداری تهران در رسیدگی به اقشار نیازمند جامعه گفت: بیشتر پروژه‌های شهری تهران در جنوب شهر انجام می‌شود که این بیانگر توجه این نهاد به خانواده‌های محروم و نیازمند است.
وی با بیان اینکه شهرداری تهران در ارائه کمک یا خدمت هیچ تفاوت و تبعیضی بین افراد جامعه قائل نیست، افزود: نگاه شهرداری به شهروندان نگاهی پدرانه است که هرچه در توان داشته باشد، برای کمک به شهروندان انجام می‌دهد و در این مسیر محرومان و افراد کم‌توان در اولویت دریافت خدمت قرار دارند.
شهردار تهران با اشاره به اینکه در این دوره از شهرداری بیشتر خدمات معطوف به جنوب شهر و اقشار نیازمند است، بیان کرد: این به آن معنا نیست که به شمال شهر خدمات ارائه نمی‌دهیم؛ اما عمده کارهای انجام شده در جنوب شهر است.
حناچی به بیان مواردی از تمرکز شهرداری تهران به رفع نیازهای مناطق محروم پرداخت و گفت: در این دوره از شهرداری تهران تاکنون ۱۷ فضای سبز گسترده در شهر تهران انجام شده که تمامی آنها در جنوب شهر است و این فضای سبز از ۲۵۰۰ متر تا ۳۲ هکتار بوده است.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *