اخبار 38 24 آذر 140012:09 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

شورای دانشگاه مغز متفکر دانشگاه است

شورای دانشگاه مغز متفکر دانشگاه است

ایسنا/لرستان سرپرست دانشگاه لرستان گفت: شورای دانشگاه نقش مغز متفکر دانشگاه را برعهده دارد.

علی نظری، در جلسه شورای دانشگاه لرستان که در محل حوزه ریاست دانشگاه با حضور اعضای هیئت رئیسه، معاونان دانشگاه و رؤسای دانشکده‌ها تشکیل شد، اظهار کرد: جایگاه شورای دانشگاه به‌عنوان مغز متفکر تصمیمات مدیریتی دانشگاه، باید ارتقاء یافته و تقویت شود.

سرپرست دانشگاه لرستان تصریح کرد: شورای دانشگاه از ارکان مهم سیاست‌گذاری مدیریتی برای دانشگاه است و در این شورا راهکارهای مختلف برای رفع نارسایی‌ها و کمبودها ارائه و تصمیمات لازم بر مبنای شنیدن نظرات مختلف، اتخاذ می‌شود.

نظری عنوان کرد: برنامه‌های کلی پیشنهادی آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی در این شورا مورد بررسی و تبادل نظر قرار می‌گیرد که نشان از اهمیت و جایگاه شورای دانشگاه است.

وی تأکید کرد: براساس فضای همدلی و برادری بایستی همگی با کمک یکدیگر، امورات دانشگاه را پیش ببریم و در این مسیر از هرگونه پرداختن به حاشیه‌ها باید پرهیز کرد و دوری جست و تمرکز را بر کار کردن برای ارتقای شاخص‌های مختلف دانشگاه لرستان گذاشت.

در این جلسه، موضوعات مختلف کاری ازجمله مباحث مرتبط با هیئت ممیزه، مورد بحث و تبادل دیدگاه اعضای جلسه قرار گرفت و اعضای جلسه، نقطه‌نظرات و دیدگاه‌های خود را بیان کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *