اخبار 39 27 آذر 140010:20 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

حضور انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان

حضور انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان

مدیر انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با اشاره به حضور این انتشارات در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان گفت: انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در این نمایشگاه با ۱۱۳ اثر شرکت کرده است.

به گزارش ایسنا،   مجتبی اخلاقی با اشاره به حضور این انتشارات در پانزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان و نخستین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان توضیح داد: انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در این نمایشگاه با ۱۱۳ اثر شرکت کرده است. کتاب‌ها در حوزه‌های روزشمار جنگ ایران و عراق، تاریخ شفاهی فرماندهان دفاع مقدس و کتاب‌های حوزه نظامی شامل نبردها، اطلس و کتاب‌های تحلیلی و پاسخ به شبهات دفاع مقدس هستند.

وی از تخفیف ۲۰ درصدی این آثار در نمایشگاه استانی اصفهان خبر داد و بیان کرد: در این نمایشگاه علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.ketab.ir وارد پنل نمایشگاه شوند و در پنل جستجو کتاب مورد علاقه شان را جستجو کنند.

مدیر انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس افزود: امکان خرید در نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان ۲۴ ساعته است و هزینه ارسال آثار رایگان خواهد بود.

اخلاقی یادآور شد: نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان از بیستم آذرماه فعال‌شده و تا بیست و ششم آذرماه برگزار خواهد شد. انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نمایشگاه استانی آذربایجان غربی و همچنین تهران که به‌زودی برگزار خواهند شد، حضور داشته باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *