اخبار 43 5 دی 14006:19 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

بدهی بانکی نباید کارخانه‌ها را تعطیل کند

بدهی بانکی نباید کارخانه‌ها را تعطیل کند

ایسنا/گیلان رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت استان گیلان گفت: هرکارخانه‌ای که توجیه اقتصادی دارد، نباید صرفا به دلیل بدهی بانکی تعطیل شود.

فرهاد دلق‌پوش در جمع خبرنگاران از راه اندازی مجدد یک شرکت تولیدی آرد بعد از گذشت چهار سال خبر داد و گفت: با حمایت این سازمان و اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید؛ شامل استمهال تسهیلات بانک های عامل و تعیین تکلیف بدهی به امور مالیاتی و شرکت غله توانستیم بعد از گذشت بیش از ۴ سال این شرکت را مجددا فعال کنیم.

وی افزود: هرکارخانه‌ای که توجیه اقتصادی و فنی داشته باشد، نباید صرفا به دلیل بدهی بانکی تعطیل شود.

دلق پوش ادامه داد: پیگیری و بررسی و رفع مشکلات کلیه واحدهای صنعتی، تولیدی کشاورزی، صنایع دستی وگردشگری از رسالت های کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید بوده و ما بعنوان دبیرخانه کارگروه آمادگی داریم که موانع و مشکلات را مرتفع کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت استان گیلان ظرفیت تولید این شرکت صنعتی تولید آرد را روزانه ۱۵۰ تن آرد گندم بیان کرد و گفت: در حال حاضر با حدود ۵۰ تن روزانه، فعالیت خود را شروع کرده است و در حال رایزنی با شرکت غله جهت افزایش سهمیه گندم این شرکت هستیم تا بتوانیم ظرفیت تولید آن را به ظرفیت اسمی برسانیم.

وی افزود: خوشبختانه با راه‌اندازی مجدد این شرکت فعلا ۳۵ نفر به صورت مستقیم مشغول به فعالیت شده‌اند که در صورت افزایش سهمیه مواد اولیه، اشتغالزایی شرکت نیز مضاعف خواهد شد.

دلق پوش تصریح کرد: این شرکت تولیدی آرد در زمینی به مساحت ۱۳هزار و ۹۴۰ مترمربع و با زیربنای ۴۳۵۰ مترمربع در سال ۷۸ در شهر صنعتی رشت به بهره برداری رسیده بود.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *