اخبار 51 16 دی 14006:22 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

کلنگ طرح توسعه بیمارستان زواره به زمین خورد

کلنگ طرح توسعه بیمارستان زواره به زمین خورد

ایسنا/اصفهان نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح توسعه بیمارستان زواره شامل سه بخش داخلی زنان و مردان، اطفال و اتاق عملِ سرپایی است که تا یک سال آینده بهره برداری می رسد.

سید صادق طباطبایی نژاد، امروز (چهارشنبه-۲۲ بهمن) در مراسم کلنگ زنی طرح توسعه بیمارستان زواره، اظهار کرد: اقدامات بسیار خوبی توسط مجمع خیران سلامت شهرستان اردستان برای ارتقای سطح سلامت و پیشگیری از بیماری ها و تقویت زیرساخت های بهداشتی انجام شده است و همچنان این موضوع ادامه دارد.

وی با بیان اینکه یکی از شروط وزارت بهداشت برای ارتقا مرکز اورژانس زواره به بیمارستان، راه اندازی سه بخش درمانی بوده است، افزود: با پیگیری های مسئول بیمارستان زواره با جذب خیر برای توسعه بخش درمان، امروز طرح توسعه بیمارستان زواره که شامل سه بخش است به زمین زده شد.

نماینده مردم اردستان در مجلس گفت: طرح توسعه بیمارستان زواره شامل سه بخش داخلی زنان و مردان، اطفال و اتاق عمل سرپایی است که در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع با هزینه ۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید و تمام هزینه ها توسط خیران پرداخت می شود و در مدت کمتر از یک سال ساخته خواهد شد.

به گزارش ایسنا، همچنین مدیر بیمارستان زواره گفت: با بهره برداری از طرح توسعه بیمارستان زواره که شامل سه بخش است ۲۲ تخت به بیمارستان اضافه خواهد شد.

مهدی ناجی با بیان اینکه سیاست مجموعه بهداشت و درمان شهرستان بر این است که موازی کاری در این بخش نباشد، گفت: هم اکنون در بیمارستان ۳۲ تخت خوابی زواره بخش های رادیولوژی، آزمایشگاه، دیالیز، اورژانس، مامایی و درمانگاه تخصصی فعال است.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *