اخبار 10 بهمن 14006:38 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

حضور گردشگران خارجی نشان از پتانسیل‌های بالای کردستان است

ایسنا/کردستان معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: حضور گردشگران خارجی از کشور عراق در کردستان نشانەای از پتانسیل‌های بالای این استان است که لازم است برنامه‌ریزی لازم برای اجرای فم‌تورهای بیشتر داخلی و خارجی به منظور معرفی کردستان انجام شود.

جواد واحدی امروز (۱۰بهمن) در بازدید از غرفە کردستان در نمایشگاە گردشگری تهران اظهار کرد: حضور استان کردستان در قالب منطقه غرب کشور در این نمایشگاه یک حرکت ارزشمند و گامی موثر برای توسعه بیشتر همکاری‌ها میان استان‌های این منطقه از کشور است.

واحدی افزود: حضور گردشگران خارجی از کشور عراق در کردستان نشانەای از پتانسیل‌های بالای این استان است که لازم است برنامه‌ریزی لازم برای اجرای فم‌تورهای بیشتر داخلی و خارجی به منظور معرفی کردستان انجام شود.

زمینە ورود تورهای خارجی بە کردستان فراهم است

معاون گردشگری کشور گفت: امسال کردستان با ایستادن در کنار کشورهای خارجی توانست به بهترین شکل در زمینه ورود تورهای خارجی به این استان عمل نماید و این موضوع جای بسی خرسندی است.

علی اصغر شالبافان امروز (۱۰بهمن) در بازدید از غرفە گردشگری کردستان در تهران ضمن تشکر از فعالیت‌های هدفمند و تاثیرگذار استان کردستان در بخش‌های مختلف گفت: باید استان‌های غرب کشور با هم‌گرایی و هم‌کاری بیشتر نسبت به برنامه‌ریزی و برگزاری تورهای تلفیقی اقدام نمایند.  قائم مقام وزیر و معاون گردشگری کشور حمایت همه‌جانبه وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از برنامه‌ها و اقدامات توسعه‌ای اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان در چارچوب قوانین جاری را اعلام کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *