اخبار 9 مهر 14015:49 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Full Time 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Full Time 2021 مادر دو فرزند جولی (لور کالامی) با پرداخت نفقه پراکنده از سوی همسر سابقش، به عنوان خدمتکار یک هتل پنج ستاره در پاریس زندگی می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Full Time 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Full Time 2021 هر روز با برنامه ریزی دقیق قبل از طلوع آفتاب شروع می شود، بچه ها را برای مدرسه آماده می کند و یک رفت و آمد طولانی را به محل کار انجام می دهد، جایی که او به طور غیرقابل قبول وظایف خود را به موقع انجام می دهد تا به آنها بازگردد. اما زمانی که یک اعتصاب راه آهن سراسری شروع می شود – که کل سیستم حمل و نقل عمومی ایل-دو-فرانس را فلج می کند.

زیرنویس فیلم Full Time 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Full Time 2021 روال زندگی جولی به هرج و مرج کشیده می شود و به طور فزاینده ای او را به مسابقه ای دیوانه کننده با زمان سوق می دهد که همه چیزهایی را که برای آن زحمت کشیده را تهدید می کند. FULL TIME تمام ویژگی های یک فیلم تپنده نبض را دارد و در عین حال تفسیری عالی در مورد شلوغی روزانه که زندگی مدرن را تعریف می کند ارائه می دهد.

زیرنویس Full Time 2021 - بلو سابتايتل

کالامی کاملاً شایسته جوایز متعدد – از جمله بهترین بازیگر زن در ونیز 2021 – برای کارش در اینجا است. او و صحنه های پایانی نفس گیر فیلم فراموش نشدنی هستند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *