اخبار 13 مهر 14016:07 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Adua e le compagne 1960 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Adua e le compagne 1960 آدوآ و دوستانش ، همچنین به عنوان گرسنه برای عشق شناخته می‌شود، یک فیلم ایتالیایی محصول ۱۹۶۰ به کارگردانی آنتونیو پیترانگلی با فیلمنامه مشترک کارگردان فیلم به همراه روگرو ماکاری، اتوره اسکولا و تولیو پینلی است. این فیلم در مورد چهار دوست است که رستورانی را راه اندازی می کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

زیرنویس فیلم Adua e le compagne 1960 در سال 1958، قانون مرلین خانه ها را در ایتالیا غیرقانونی کرد. آدوآ، لولیتا، ماریلینا و میلی چهار روسپی هستند که خانه آنها در رم تعطیل شده است. تحت رهبری آدوآ، آنها پس انداز خود را، دو میلیون لیره، برای باز کردن رستورانی در حومه شهر جمع می کنند، که پوششی برای  خانه غیرقانونی خواهد بود. آنها یک ساختمان فرسوده را اجاره می کنند و کارگرانی را برای تعمیر آن استخدام می کنند، اما وقتی برای مجوز افتتاح رستوران درخواست می کنند، درخواست آنها به دلیل سابقه فحشا رد می شود. یکی از مشتریان سابق آدوآ، ارکولی، با خرید این ساختمان و استفاده از ارتباطات خود برای دریافت مجوز به نام خود، در ازای اجاره ماهانه یک میلیون لیره موافقت می کند.

زیرنویس فیلم Adua e le compagne 1960 - بلو سابتايتل

زیرنویس Adua e le compagne 1960 رستوران به طور غیرمنتظره ای موفق می شود و زنان عملاً برنامه های خود را برای ارائه خدمات جنسی رها می کنند و شروع به زندگی محترمانه می کنند. ماریلینا پسر کوچکش را می آورد تا با او زندگی کند و میلی عاشق می شود و قصد ازدواج دارد. اما رستوران به اندازه یک  خانه درآمدی ندارد و نمی توانند کرایه ارکولی را بپردازند. ارکولی به آنها اولتیماتوم می‌دهد: دوباره به عنوان  کار کنید و کرایه خانه‌اش را به او بپردازید، در غیر این صورت ۲۴ ساعت دیگر آنها را بیرون خواهد کرد. وقتی ارکولی برمی گردد، آدوآ حاضر به پرداخت پول نمی شود و او را تحقیر می کند و او می رود.

زیرنویس Adua e le compagne 1960 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم آدوآ و دوستانش 1960 او برای انتقام همه آنها را به جرم فحشا دستگیر می کند. عکس هایشان در روزنامه ها می آید و زندگی آبرومندشان نابود می شود. آدوآ که قسم خورده است هرگز به سرنوشت یک  پیر فرسوده دچار نشود، دوباره در خیابان کار می کند. در صحنه پایانی، در یک شب بارانی تلخ، او به نفع یک زن جوان تر طرد می شود.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *