1033 11 آذر 14019:35 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Frisco Jenny 1932 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Frisco Jenny 1932 زیرنویس فیلم فریسکو جنی یک فیلم درام آمریکایی محصول ۱۹۳۲ با بازی روث چترتون و لوئیس کالرن به کارگردانی ویلیام ای.ولمن است. خط داستانی آن شباهتی به فیلم موفق قبلی چترتون، Madame X دارد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

زیرنویس فیلم Frisco Jenny 1932 در سال 1906 در سانفرانسیسکو، فریسکو جنی سندووال (روث چترتون)، ساکن منطقه بدنام تندرلوین، می‌خواهد با نوازنده پیانو دن مک آلیستر (جیمز موری) ازدواج کند، اما پدرش جیم (رابرت امت اوکانر) سالن‌دار او به شدت با آن مخالف است. . یک زلزله هر دو مرد را می کشد و شهر را ویران می کند. پس از آن، جنی پسری به دنیا می آورد که نام او را دان می گذارد.

دانلود زیرنویس فیلم فریسکو جنی 1932 او با کمک مالی وکیل متقلب استیو داتون (لوئیس کلهرن) که او نیز از Tenderloin آمده بود، خود را وارد تجارت معاونت می‌کند و زنان را در صورت تقاضا ارائه می‌دهد. جنی یک دوست وفادار دارد، زن چینی آمه (هلن جروم ادی) که به مراقبت از کودک کمک می کند.

زیرنویس فیلم Frisco Jenny 1932 - بلو سابتايتل

زیرنویس Frisco Jenny 1932 در یک مهمانی به افتخار استیو، او قمارباز اد هریس (یک نامشخص جی. کارول نیش) را در حال فریب دادن او در یک اتاق پشتی می‌گیرد. در کشمکش بعدی، استیو او را می کشد و جنی تنها شاهد عینی است. این زوج نمی توانند قبل از پیدا شدن جسد را از بین ببرند و توسط پلیس بازجویی می شوند. با این حال، هیچ یک از آنها شارژ نمی شود. این رسوایی جنی را مجبور می کند تا به طور موقت نوزاد خود را به یک زوج بسیار محترم بسپارد که به استیو لطف دارند تا کودک را از او نگیرند.

پس از سه سال، او سعی می‌کند پسرش را پس بگیرد، اما پسر به تنها مادری که می‌شناسد می‌چسبد، بنابراین او را همان‌جا رها می‌کند. او بزرگ می‌شود و به دانشگاه استنفورد می‌رود، جایی که ستاره فوتبال می‌شود، با افتخار فارغ‌التحصیل می‌شود و ابتدا وکیل، سپس دستیار دادستان منطقه (همچنین با بازی موری) می‌شود. جنی با عشق پیشرفت او را دنبال می کند. در همین حین او معاونت و غارتگری در شهر را بر عهده می گیرد.

زیرنویس فیلم فریسکو جنی 1932 وقتی دن برای دادستان منطقه نامزد می شود، حریف او تام فورد (ادوین ماکسول نامشخص) است که مناقصه جنی را انجام می دهد. او بر خلاف منافع خود، فورد را طوری طراحی می کند که دن بتواند برنده شود. هنگامی که استیو سعی می کند به دن رشوه بدهد تا برخی از مردانش را آزاد کند، او دستگیر می شود. استیو به قید وثیقه از جنی می خواهد که از دن باج خواهی کند تا اتهاماتش را کنار بگذارد، اما او حاضر نیست آینده پسرش را به خطر بیندازد. در واقع او قصد دارد با آماه به فرانسه بازنشسته شود. هنگامی که استیو تهدید می کند که جنی مادر واقعی دن است، او در دفتر دن به او شلیک می کند و او را می کشد.

زیرنویس Frisco Jenny 1932 - بلو سابتايتل

زیرنویس فریسکو جنی 1932 او به سرعت توسط دن دستگیر و تحت تعقیب قرار می گیرد. او با امتناع از دفاع از خود، به اعدام با دار زدن محکوم می شود. آماه از او می خواهد که حقیقت را به دن بگوید به این امید که بتواند به او کمک کند، اما وقتی به دیدن او می آید، او سکوت می کند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *